Αγορά Kαναρίνι θηλυκό

alexandr0ss

PB Member
Εγγραφή
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
138
Πόλη
Ηράκλειο
Ο κύριος στη φωτογραφία ονομάζεται Ερμής, και ψάχνει τρυφερή συντροφιά για τις κρύες νύχτες του χειμώνα και όχι μόνο... Διαθέτει όμορφο σπίτι (κλουβί) με όλες τις ανέσεις, και απολαμβάνει καθημερινά την αγάπη και τη φροντίδα του μπαμπά του (δηλαδή τη δική μου :cool14:)...
Όποιος έχει θηλυκό καναρινάκι και θέλει να το χαρίσει, είμαστε εδώ, και υποσχόμαστε να την αγαπάμε και να τη φροντίζουμε, όπως αγαπάμε όλα τα πουλάκια που φιλοξενούμε στο σπίτι μας... Ευχαριστούμε πολύ :D
 

Συνημμένα

  • Ermis.webp
    Ermis.webp
    12,1 KB · Προβολές: 121
  • Ermis-3.webp
    Ermis-3.webp
    25,4 KB · Προβολές: 134
Κανεις;
Αν δεν εχεις βρει καναρα για τον ''γαμπρο'' σου, πες μου να σου ανεβασω μια δυο φωτογραφιες απο νυφες να σου δωσω εγω μια.
 
Σε ευχαριστούμε πολύ, και περιμένουμε τις φωτογραφίες για τη μέλλουσα αρραβωνιαστικιά μας... φαίνεται οτι οι νύφες σπανίζουν σήμερα :D
 
Eδω εχω μερικα απο τα θηλυκα που εχω .Αν νομιζεις οτι καποιο σου κανει
ευχαριστως να στο κανω δωρο να το κανεις ζευγαρακι με τον Ερμη σου.
απλα πες μου ποιο θες.

E09 056 EOO S75
E09056EOOS75.jpg


E09 060 EOO S75
E09060EOOS75.jpg


E09 062 EOO S75
E09062EOOS75.jpg


E09 068 EOO S75
E09068EOOS75.jpg


Διαλεξε ποιο θες και πες μου.
 
Επίσης μπορώ να σου δώσω θηλυκό και είμαστε και κοντογείτονες, αν θέλεις έρχεσαι και τα βλέπεις
 
Αλεξανδρε τι κανεις τα μικρα ειναι καλα;αν υπαρχει κανεις που να διαθετει καμια νυφη επιπλεον ψαχνουμε και μεις! Εχουμε 2 αρσενικουλια! 🙂
 
Με τη σειρά παιδιά, να "ανδρωθούν"😛 τα κορίτσια, με κόρη, γυναίκα και ένα ευνουχισμένο σκύλο, τα θηλυκά πληρώνουμε για να τα δώσουμε πλέον. Για μένα η καλύτερη περίοδος να δοθεί πουλάκι είναι στο τέλος Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη, αν και κάνω και εξαιρέσεις
 
Με τη σειρά παιδιά, να "ανδρωθούν"😛 τα κορίτσια, με κόρη, γυναίκα και ένα ευνουχισμένο σκύλο, τα θηλυκά πληρώνουμε για να τα δώσουμε πλέον. Για μένα η καλύτερη περίοδος να δοθεί πουλάκι είναι στο τέλος Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη, αν και κάνω και εξαιρέσεις

σε καταλαβαινω εμεις ειμαστε ακριβως στην αντιθετη κατηγορια😛πλειοψηφια αρσενικων😛.. Δεν βιαζομαστε οποτε ειστε ετοιμοι..
 
Βλεπω με χαρα οτι απεδωσε καρπους η προσφορα μου και ακολουθησαν και αλλοι το παραδειγμα μου. Μπραβο μας.
 
Το παν ειναι να αποκτησεις αυτο που θες.Απο την στιγμη που ξεκινησε αυτη η διαδικασια, ολα καλα.
 
Back
Top