Φροντίδα Lovebird τεντώνει τον λαιμό και ανοίγει το στόμα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jimsim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jimsim

PB New Member
Εγγραφή
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
314
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Γειά σας σήμερα παρατήρησα πρώτη φορά τον Σεμπάστιαν να κάνει κάτι περίεργο κάποιες φορές τεντωνει τον λοιμο του και ανοίγει το στομα του τι είναι αυτό; Γιατί το κάνει;
 
Για το λοβ δε λες; καθαριζουν το λαιμο τους με αυτο το τροπο η και πολλες φορες χασμουριονται!

απλα θα ελεγα να εχεις ενα θεμα για ολες τις αποριες σου, γιατι γινεται μπερδεμα!
 
Πρώτη φορά το κάνει ή πρώτη φορά το παρατήρησες;
Δεν ξέρω μπορεί αν το κάνει και άλλες φορές εγώ πρώτη φορά σμρ τον είδα να ρο κάνει νομίζω είχα διαβάσει ότι το κάνουν αυτό οτξα χαλαρώνουν ισχύει;

Για το λοβ δε λες; καθαριζουν το λαιμο τους με αυτο το τροπο η και πολλες φορες χασμουριονται!

απλα θα ελεγα να εχεις ενα θεμα για ολες τις αποριες σου, γιατι γινεται μπερδεμα!



Οκ αν είναι αθ κάνω θέμα με απορειες ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Αν είναι κάτι τέτοιο, είναι φυσιολογικό (σύμφωνα με τα σχόλια του βίντεο). Καθαρίζουν πρόλοβο.
 
Αν είναι κάτι τέτοιο, είναι φυσιολογικό (σύμφωνα με τα σχόλια του βίντεο). Καθαρίζουν πρόλοβο.
13 χρόνια με κοκατιλ πάντως και ποτέ δεν τα έχω δει να κάνουν κάτι τέτοιο. Ενδιαφέρον!
 
Back
Top