Αγορά Malinois Θεσσαλονίκη

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης danai
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

danai

PB New Member
Εγγραφή
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
38
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ψάχνω για αρσενικό malinois στη Θεσσαλονίκη, γιατί σε κάποια petshop που έψαξα, δε βρήκα κάτι να μ'αρέσει. Αν γνωρίζει κάποιος...
 
Δανάη καλησπέρα αν θέλεις κάνε και μια ερώτηση στον σύλλογο που είναι Μ. Μπότσαρη 8.
 
Δανάη καλησπέρα αν θέλεις κάνε και μια ερώτηση στον σύλλογο που είναι Μ. Μπότσαρη 8.
Να 'σαι καλά Χρήστο που απάντησες.
Εγώ ήδη βρήκα το σύλλογο των μαλινουά στη Θεσσαλονίκη χάρη στη βοήθεια ενός καλού φίλου.
Με την ευκαιρία να αναφέρω ότι υπάρχει και μια ημιτελής λίστα στο ΡΒ. 🙄
 
Είναι επίσης εύκολο να βρεις και αυτό στο θέμα της λίστας των συλλόγων:
Σε περίπτωση που κάποιος σύλλογος δεν έχει συμπεριληφθεί στη λίστα, παρακαλούνται οι εκπρόσωποι του να επικοινωνήσουν με το PB αποστέλλοντας τα στοιχεία του συλλόγου τους με τη μορφή που εμφανίζονται εδώ και να υπογράψουν την αίτηση - email με το ονοματεπώνυμο τους.

Επίσης, εάν κάποια από τα στοιχεία της λίστας χρειάζονται αλλαγή – διόρθωση, παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι εκπρόσωποι του συλλόγου να επικοινωνήσουν υποδεικνύοντας τα σημεία που χρειάζονται αλλαγή.
Εφόσον λοιπόν ο συγκεκριμένος σύλλογος δε βρίσκεται στη λίστα ή τα στοιχεία του είναι ελλιπή, παρακαλούνται οι υπεύθυνοι του συλλόγου να επικοινωνήσουν με το PB προκειμένου να εντάξουν το σύλλογό τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Είναι επίσης εύκολο να βρεις και αυτό στο θέμα της λίστας των συλλόγων:

Εφόσον λοιπόν ο συγκεκριμένος σύλλογος δε βρίσκεται στη λίστα ή τα στοιχεία του είναι ελλιπή, παρακαλούνται οι υπεύθυνοι του συλλόγου να επικοινωνήσουν με το PB προκειμένου να εντάξουν το σύλλογό τους.
Το έχω βρει ήδη.
Δε με ενδιαφέρει ποιος είναι υπεύθυνος ούτε τι θα κάνει για τη λίστα. Εγώ δεν κατηγόρησα κανέναν. Ανέφερα απλώς ότι είναι ελλειπής.
 
Back
Top