Φροντίδα meyer'es-zako

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης frjimis
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

frjimis

PB New Member
Εγγραφή
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
8
Πόλη
Χαλκίδα
καλησπερα παιδια ειμαι ο δημητρης. Εχω ενα meyers εδω και εναμιση χρονο ειναι μεγαλομενο με κρεμα. Και προκειται παρω ενα ζακο σε καμια 15 μερες μωρακι 3,5 μηνων. Θα υπαρξει προβλημα με το meyers μου;θα ειναι σε ξεχωριστα κλουβια αλλα στον ιδιο χορο. Το meyers ειναι δεμενο μαζι μου πολυ. Ενω μετην γυναικα μου οχι τοσο την δακγωνει που και που. Με τον ερχομο του ζακο θα υπαρχει περιπτωση να ενοχληθει το meyers;θα τα γνωρισω σιγα σιγα το ενα με το αλλο. Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας;:D
 
πριν το παρω θα κατσει στο μαγαζι για 15 μερες και μετα θα τα παρω θα το εξετασει γιατρος και μετα θα το φερω σπιτι. Και στο meyers δινω ασβεστιο σε σκονη καροτο καθε μερα για το πτερομα του κατι σταγωνες και μπανιο 2-3 φορες την εβδομαδα.
 
νομιζω πως μπορει... Να ρωτησω και κατι αλλο; Ζακο με μακαο επιτρεπεται. Απο περιεργεια ρωτω ... εχω δει κατι βιντεο στο youtube που συνηπαρχουν παρα πολυ καλα ( ηταν ελευθεροι στον ιδιο χωρο)
Εσεις τι λετε;
 
paidia, ola ta poulia epetrepontai!
Arki na exei to kath'ena to diko tou xoro kai malista arketo. Kai deyteron xreazete poli prosoxi otan ta vgazeis exo apo to klouvi... diladi na min petane mazi kai oi dyo h na min kathontai o enas pano sto klouvi tou allou...

Mporei na na ginoun filoi ama einai kai oi dyo mikra. Exo dei fotografies ena Macao me ena Budgie mia xara parea. Omos ayto den simeni tipota... Kathe pouli einai monadiko!
 
Back
Top