Ασθένειες Monk ανοίγει το στόμα και κάνει ένα περίεργο θόρυβο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης valasia
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

valasia

PB New Member
Εγγραφή
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
388
Πόλη
Νέα Φλογητά
Το τελευταιο διαστημα το τερατακι μου εχει πολλα νευρα αλλα αυτο που με προβληματιζει ειναι πως ανοιγει το στομα και κανει ενα περιεργο θορυβο, φοβαμαι μηπως ειναι καποιο αναπνευστικο προβλημα. Στο βιντεακι παρακατω φαινεται σχετικα καλα στο 16 δευτερολεπτο.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Εχω παρατηρησει πως συνηθως το κανει οταν ειναι κοντα στο συγκεκριμενο παιχνιδι... Μηπως πρεπει να το αφαιρεσω ή να του αλλαξω θεση;
Επισεις τωρα τελευταια μου βγαζει και αρκετα νευρακια απο το πουθενα... Μπορει να οφειλονται σε ορμονες;
 
Οποτε το αφηνω εκει... Δεν θα ηθελα να αρχησει να ασχολειται με το αυτι ή την μυτη μου 😛
😀! Εμένα πάντως το θηλυκό lovebird βολεύεται με την κούνια. Έχει παράπονα φαίνεται από το αρσενικό! 😛
 
Χμμμ να υποθεσω πως ειναι θηλυκο τελικα;

Δεν αποκλείεται αν και συνήθως τα αρσενικά ξεκινούν νωρίτερα να έχουν ορεξούλες. 😛 Αν δεν έχεις DNA τεστ απο εκεί που το πήρατε γιατί δεν του κάνεις ένα για να μάθεις σίγουρα το φύλο του;
 
Δεν έχω τεστ αλλά προς το παρόν δεν με απασχολεί ιδιαίτερα το φύλλο.
Σκέφτομαι κάποια στιγμή πως ίσως να πάρω ακόμη ένα για παρέα, τοτε μάλλον θα μπω στην διαδικασία του τεστ. Δεν περνώ ομως την απόφαση για δεύτερο ακόμη γιατί δεν ξέρω θα μπορώ να τους διαθέσω τον χρόνο και τον χορό που θα χρειάζονται και τα δύο.
 
Back
Top