Αναπαραγωγή Nα βάλω φωλια στο κλουβι των παπαγαλων;

Ζωή Κριαρά

PB New Member
Εγγραφή
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
138
καλησπερα αυριο που θα παω να αγορασω καινουργιο κλουβι για τους παπαγαλους μου και θα βαλω και φωλια μεσα ηθελα να ρωτησω πειραζει που δεν εχει περασει ενας μηνας που εχω ξεκινησει τις αυγοτροφες και θα βαλω φωλια μεσα; Εχτες το βραδυ εβαλα και καροτο στο κλουβι περιμενω τις γνωμες σας
 
Η φωλιά των παπαγάλων είναι ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ. Όχι μέσα, έξω. Πρόσεξε τι θα πάρεις, στην έχω περιγράψει αναλυτικά και σου έχω δώσει και το άρθρο του φόρουμ.
Ναι, εντάξει, επειδή δώσαμε μία φορά καρότο, δεν είναι έτοιμη η παπαγαλίνα να γεννήσει. Σουπιοκόκκαλο έχεις πάρει; Αν όχι, να πάρεις απαραιτήτως.
 
Ζωή μου, σου έχω υποδείξει ότι είναι χρήσιμο για τις ερωτήσεις σου και τα σχέδιά σου έτσι όπως μας τα περιγράφεις. Πρέπει όμως να τα διαβάζεις. Όχι μόνο όσα σου προτείνω αλλά και ακόμα περισσότερα από μόνη σου. Κανείς δεν μπορεί να βοηθήσει κάποιον αν δεν θέλει να βοηθηθεί.
Για την φωλιά η απάντησή μου είναι από ημερών και βρίσκεται εδώ Προετοιμασία αναπαραγωγής Budgies στο ποστ #2# .
Ακόμα πριν κάνουμε μια ερώτηση, μπορούμε να χρησιμοποιούμε το κουμπάκι πάνω δεξιά "αναζήτηση" σου βγάζει πολλά και αναλυτικά αποτελέσματα.
Δεν με πειράζει να απαντώ σε χιλιάδες ερωτήσεις εφόσον ξέρω βέβαια και εφόσον αυτός που του απαντώ με προσέχει.
 
ενταξει ευχαριστω για τις πληροφοριες σου και για την επιμονη σου
 
Back
Top