Συμπληρώματα Nekton-Biotin

PetBirds

Official account
Εγγραφή
27 Απρ 2006
Μηνύματα
2.735
Γενική συζήτηση, ερωτήσεις και αξιολογήσεις σχετικά με την πολυβιταμίνη για την πτερόρροια Biotin της Nekton και τη χρήση της προϊόντος στα πτηνά.

Nekton-Biotin για την Πτερόρροια​


⭐ Αξιολογήστε το Biotin ⭐
 
Ιστορικό αλλαγών
20210320: Ενημέρωση των πληροφοριών του προϊόντος με βάση τα ποιο πρόσφατα δεδομένα από την παρασκευάστρια εταιρία.
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Πολύ χρήσιμο ειδικά για τα πουλιά που έχουν λόγους να "καμαρώνουν" για το τέλειο φτέρωμά τους!

Ακόμη και για όσους γνωρίζουν το προϊόν, είναι πολύ χρήσιμες οι αναφορές εδώ, πολύτιμες θα έλεγα.
 
Πρέπει να δίνεται καθημερινά κατά την διάρκεια της πτερόρροιας ?
Είναι ασφαλές να δίνεται σε καθημερινή βάση σε ένα πουλί με κακό πτέρωμα μέχρι να βελτιωθεί η κατάστασή του ?
 
Εγω το εχω παρει αλλα δεν το εχω χρησιμοποιησει μεχρι στιγμης! Τωρα δεν ξερω αν ισχυει αλλα αυτη στο pet shop μου ειχε πει οτι μπορεις να το βαζεις μονο 7 μερες τον μηνα! Τωρα κατα ποσο ισχυει δεν ξερω! Ας περιμενουμε απαντηση για να μαθουμε την σωστη χορηγηση του!
 
Το χρησιμοποίησα στο παρελθόν, το έδινα καθημερινά για περίπου ένα Μήνα, δεν διαπίστωσα κάποιο πρόβλημα στα πουλιά.
Στην ουσία μπορείς να το χρησιμοποιείς καθημερινά μέχρι να δεις βελτίωση στο φτέρωμα, μετά μπορείς να το δίνεις σε πιο αραιά διαστήματα μέχρι την πλήρη αποκατάσταση.
 
Το χρησιμοποίησα στο παρελθόν, το έδινα καθημερινά για περίπου ένα Μήνα, δεν διαπίστωσα κάποιο πρόβλημα στα πουλιά.
Στην ουσία μπορείς να το χρησιμοποιείς καθημερινά μέχρι να δεις βελτίωση στο φτέρωμα, μετά μπορείς να το δίνεις σε πιο αραιά διαστήματα μέχρι την πλήρη αποκατάσταση.
Ιωαννη καλησπερα θυμασαι τιμη και δοσολογια γιατι ειναι πολυ ενδιαφερον ειδικα για πουλακια με ταλαιπωρημνοφτερωμα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elli

Ενημέρωση παρουσίασης​

  • Ενημέρωση των πληροφοριών του προϊόντος (πλήρης) με βάση τα ποιο πρόσφατα δεδομένα από την παρασκευάστρια εταιρία.
 
Back
Top