Γενικά O Πάρης μπήκε τελικά στο σπήλαιο φωλίτσα του

Parrotsmile

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.055
Πόλη
Καλαμάτα
Σήμερα το απόγευμα ο Πάρης έκανε ασκήσεις θάρρους και ξεπέρασε το φόβο του για το σπήλαιο και μπήκε μέσα να παίξει. Δεν το περίμενα τόσο γρήγορα θα έλεγα.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 

Συνημμένα

  • Resize of Paris cave 001.webp
    Resize of Paris cave 001.webp
    33,6 KB · Προβολές: 82
  • Resize of Paris cave 002.webp
    Resize of Paris cave 002.webp
    32,4 KB · Προβολές: 80
  • Resize of Paris cave 003.webp
    Resize of Paris cave 003.webp
    27 KB · Προβολές: 63
  • Resize of Paris cave 006.webp
    Resize of Paris cave 006.webp
    33,2 KB · Προβολές: 65
  • Resize of Paris cave 007.webp
    Resize of Paris cave 007.webp
    30,3 KB · Προβολές: 69
Πραγματικα κι'εγω πιστευω Κωνσταντινε οτι γρηγορα το επισκεφθηκε! Μπραβο! 🙂σου εχει απολυτη εμπιστοσυνη, εγω αυτο διακρινω! Συν οτι περιεργεια επαιξε κι'αυτη τον ρολο της:D
 
Αχ καλό για το Παρίσι! Είμαι πολύ χαρούμενος που αυτός απολαμβάνει. Το σπήλαιο είναι το τέλειο μέγεθος για τον ίδιο επίσης!
 
Τελεια Κωνσταντινε! :D Μου εδωσες ιδεα! :D

Ο Φοιβος τρελαινεται για κρυψωνες! (εκτος αναπαραγωγικης περιοδου βεβαια για να μην του μπαινουν και ιδεες!)
 
Τελεια Κωνσταντινε! :D Μου εδωσες ιδεα! :D

Ο Φοιβος τρελαινεται για κρυψωνες! (εκτος αναπαραγωγικης περιοδου βεβαια για να μην του μπαινουν και ιδεες!)

Aυτό παρατήρησα και εγώ επειδή πήγαινε και κρυβόταν στα μαξιλάρια του καναπέ συνεχώς. Έτσι είπα στον Jamie να μου το παραγγείλει και να μου το στείλει. Νομίζω ότι μπορείς να το φτιάξεις και μόνος σου.
 
να προσθέσω ότι σε κάποια πετ υπάρχουν τέτοια σπήλαια αρκετά μεγάλα τα οποία όμως προορίζονται για σπιτάκια ή παιχνίδια σκίουρων και κουνελιών.
Μια εταιρεία που φτιάχνει τετοια παιχνιδια είναι η γερμανικη Trixie.
Κάτι τετοιες ώρες εύχομαι να μουν κι εγω παπαγάλος! Παιχνίδι και ανεμελιά :D
 
Back
Top