Γενικά O RAUL το νέο μέλος της οικογένειας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Stfns
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Stfns

PB Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.052
Πόλη
Καλλιθέα
Καλημέρα φίλοι μου,
Με μεγάλη μου χαρά σας παρουσιάζω το νέο μέλος της οικογένειάς τον Raul. Είναι εκπρόσωπος της ράτσας timbrado, γεννημένος τον Μάιο του 2015 και με συμμετοχή σε διαγωνισμό όπου κατάφερε να συγκεντρώσει 72 βαθμούς σύμφωνα με την FICHA του. Αυτή την στιγμή μπορεί να διανύει την ετήσια πτερόρροιά του, δεν παραλείπει όμως να συστηθεί με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο. Απολαύστε τον!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Να σου ζήσει, παίδαρος και εγκλιματίστηκε αμέσως!
 
Να σου ζήσει ο τραγουδιστής!
tinypic-no-longer-available.jpg
Υπέροχος είναι!👍
(το τραγούδι του, μ΄έκανε να συνειδητοποιήσω πόσο μου έχει λείψει ένα καναρινάκι, αλλά μ΄αυτόν που έμπλεξα😛...)
 
Αντε με το καλό Στεφανε. Σε λίγες μέρες που θα έχει τελειώσει με την αλλαγή πτερώματος,θα αρχίσει να κελαηδά με πιο σωστό τρόπο. Τώρα το "παλεύει".
 
Φαντάζομαι το τραγούδι του μόλις τελειώσει και την πτερόρροια. Να σου ζήσει Στέφανε! Μια ζευγαρώστρα για πάρτη του. Υπέροχο το διαμέρισμα του!
 
Πανεμορφος ο μικρουλης και απο οτι καταλαβα ειναι και απο καλη εκτροφη.
Ωραια φωνη εχει :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
εγκλιματίστηκε αμέσως!

Άχ Μαράκι αν μας έβαζαν και εμάς σε ρετιρέ 100 τετραγωνικών θα αργούσαμε να εγκλιματιστούμε;

(το τραγούδι του, μ΄έκανε να συνειδητοποιήσω πόσο μου έχει λείψει ένα καναρινάκι

Έχεις ήδη μεγάλα αποθέματα αγάπης. Γιατί το καθυστερείς;

Τώρα το "παλεύει".

Είδες τα τιμπράντο ε; "Σκυλιά"! Ούτε από πτερόρροια δεν καταλαβαίνουν...

Φαντάζομαι το τραγούδι του μόλις τελειώσει και την πτερόρροια

Και εγώ έχω μεγάλη περιέργεια Παναγιώτα. Και αυτό που σας έδειξα είναι μόνο ένα λεπτό. Το βίντεο διήρκησε πάνω από μια ώρα και κατά το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα έκανε έτσι. Τώρα που έπιασε το κόλπο με το κινητό θα ανεβάσω κι άλλα βίντεο μετά την πτερόρροια.

Μια ζευγαρώστρα για πάρτη του. Υπέροχο το διαμέρισμα του!

Μακάρι να τα είχα όλα έτσι αλλά, ας όψεται το χωροταξικό...

Πανεμορφος ο μικρουλης και απο οτι καταλαβα ειναι και απο καλη εκτροφη.

Να φανταστείς ότι ο γιός του που είναι 6 μηνών κελαηδάει καλύτερα από αυτόν.😵

Κουκλί ζωγραφιστό!

και αεικίνητο!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας!
 
Πώς και πήρες timbrado εσύ; :). Να σου ζήσει.

Η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα στο πρόγραμμα. Ίσως συνέβαλε και ο θάνατος του Γολιάθ που ήταν πολύ βροντόφωνος οπότε σκέφτηκα ότι πιο άξιος αντικαταστάτης του θα ήταν μόνο ένα Timbrado. Μετά σκέφτηκα πως θα ήταν καλό και για τον Aldo, τον Lucio και τον Vito(τα μωσαικά 6 μηνών) να πάρουν καμιά φωνούλα από ένα βροντόφωνο πουλί όπως το Timbrado.
 
Είναι υπέροχος! Φτου φτου φτου να σου ζήσει Στεφανέ μου! Και μένα όπως και του Λάμπρου μου έκανε εντύπωση που ως μπογιατζής πήρες ένα τιμπράντο! Και τι τιμπράντο! Αν και το τραγούδι του Έλμο μας μ αρέσει καλύτερα! Παρόλο που είναι καναρίνι χρώματος! 😛

Μετά σκέφτηκα πως θα ήταν καλό και για τον Aldo, τον Lucio και τον Vito(τα μωσαικά 6 μηνών) να πάρουν καμιά φωνούλα από ένα βροντόφωνο πουλί όπως το Timbrado.
Μετά όμως την πτερόροια δε θα πρέπει να τα χωρίσεις;
 
Να σου ζήσει ο νέος σου τραγουδιστής! Εύχομαι να απολαμβάνεις για πολλά χρόνια το μαγικό του κελάηδισμα! Άντε να επανέλθει γρήγορα από την πτερόρροια να τον καμαρώσουμε ντυμένο και... Βροντόφωνο!

Υ. Γ Δεν μπορώ να σου κρύψω Στέφανε ότι κι εγώ ξαφνιάστηκα με την απόκτηση του Timbrado σου! Πάντως έκανες την καλύτερη επιλογή! Είναι πολύ καλή ράτσα!
 
Καλημέρα φίλοι μου,
Με μεγάλη μου χαρά σας παρουσιάζω το νέο μέλος της οικογένειάς τον Raul. Είναι εκπρόσωπος της ράτσας timbrado, γεννημένος τον Μάιο του 2015 και με συμμετοχή σε διαγωνισμό όπου κατάφερε να συγκεντρώσει 72 βαθμούς σύμφωνα με την FICHA του. Αυτή την στιγμή μπορεί να διανύει την ετήσια πτερόρροιά του, δεν παραλείπει όμως να συστηθεί με τον δικό του ξεχωριστό τρόπο. Απολαύστε τον!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
να τον χαίρεσαι, όμορφο κελάηδημα, σκέψου όταν τελειώσει η πτερόροια!
 
Back
Top