Συζήτηση Προϊόντος Oropharma Can-Tax - Versele-Laga

PetBirds

Official account
Εγγραφή
27 Απρ 2006
Μηνύματα
2.735
Γενική συζήτηση, ερωτήσεις και αξιολογήσεις σχετικά με την κόκκινη χρωστική Oropharma Can-Tax της Versele-Laga και τη χρήση της στα πτηνά.

Κόκκινη χρωστική Oropharma Can-Tax της Versele-Laga​

 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Παιδιά έχω ένα ζευγάρι πορτοκαλιά καναρινάκια και θέλω να τους βάζω Can-Tax αλλά δεν ξέρω τις χρήσεις επειδή τις έχασα πέρσι. Έχω αυτό το κουτί και δεν ξέρω πόσο πρέπει να βάλω μέσα στην ποτίστρα. Είναι σκόνη.
 
Ναι βρήκα το κουταλάκι. Απλώς εμένα η ποτίστρα είναι 55 ml, να βάλω το μισό του μισού της μεζούρας;
 
Για πιο σίγουρα εγώ θα έβγαζα μία μεζούρα σε ένα καθαρό χαρτί κουζίνας, θα την χώριζα στα τέσσερα και θα χρησιμοποιούσα το 1/4 και τα υπόλοιπα 3/4 θα τα επέστρεφα στο δοχείο τους.

Έχεις την μικρή συσκευασία με την μικρή μεζούρα ε;

Ότι πρέπει να την χρησιμοποιήσεις σ' αυτή την φάση είσαι σίγουρος; Εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω για το πότε την χρησιμοποιείς.
 
Η μικρη συσκευασία αναφερει για 3-5 κοφτες με τον δοσομετρητη ανα 100 γραμμάρια αυγοτροφης.εχω προμηθευτει την μικρη συσκευασία και σκεφτομουν να βαλω 3 κοφτες σε 100 γραμμαρια αυγοτροφης.πιστευετε ειναι πολυ?γιατι απο οτι βλεπω καποιοι λενε για ενα κουταλακι στα 100.
 

Συνημμένα

  • received_6340974389257356.webp
    received_6340974389257356.webp
    95,2 KB · Προβολές: 4
Back
Top