Γενικά Parrotshop γερμανικό site

Screenshot_2023-06-14-23-46-59-918_com.android.chrome.webp
[automerge]1686802651[/automerge]
@Ιβαν
Από το site τους είναι το screenshot.. έχουν αρκετά υψηλό κόστος αποστολής. Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο είδος εδώ το είδα με 60. Από Γερμανία θα ήταν approx 25 και 30 περίπου 55.. η διαφορά στην τιμή εξαϋλώνεται.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Ιβαν είχα διαβάσει σε παλιότερο ποστ στο φόρουμ ότι μπορείς να παραγγείλεις από εκεί μέσω του πετ σοπ the creatures. Αναφορικά με τα κλουβιά montana όσοι έχουν πάρει είναι ενθουσιασμένοι. Για άλλα προϊόντα δεν έχει τύχει να διαβάσω. Τώρα για τις τιμές θέλει ψάξιμο κ ανάλογα το προϊόν. Κ ίσως πολύ αναμονή. Νομίζω πάντως ότι σε κάποια προϊόντα την τυχόν διαφορά σε τιμή θα την "φορτωθείς" με τα μεταφορικά, όπως σου είπε κ ο @φιλομαθης. Θέλει ψάξιμο. Καλημέρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

@Ιβαν Αυτο που με κανει διστακτικο ειναι πρακτικα τι γινεται σε θεμα dispute (πχ μου ερχεται ταλαιπωρημενο το προιον ή με καποιο προβλημα. θα εχω επικοινωνια και παρε δωσε με καταστημα στην γερμανια για τυχον επιστροφη ή αλλαγη? Επισης εδω ισως υπαρχει δυνατοτητα αποπληρωμης σε δοσεις με πιστωτικη.για αγορα απο το εξωτερικο γενικα ισχυει η δυνατοτητα? δεν το γνωριζω.
Για να μην πολυλογω..δεν το γνωριζω το καταστημα ..χθες το εψαξα μολις αναφερθηκε και ειδα τα κοστη αποστολης τα οποια και ανεφερα.Η ποιοτητα των προιοντων της Montana ειναι δεδομενη..οι τιμες παντως ανα καταστημα δειχνουν μεγαλο ευρος.
https://hundeliebe-shop.de/shop__trashed-2/montana-cages-haengefreisitz-fuer-papageien-playring-dunkelgrau/
[automerge]1686807567[/automerge]
από εκεί μέσω του πετ σοπ the creatures
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top