Προσφορά [PetBirds Shop] Έκπτωση 10% σε όλα τα μέλη

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης PetBirds
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

PetBirds

Official account
Εγγραφή
27 Απρ 2006
Μηνύματα
2.735
Προσφορά έκπτωση 10% επί της τιμής των προϊόντων του καλαθιού σε όλα τα μέλη του PetBirds.

Για να επωφεληθείτε της προσφοράς πρέπει:
  1. Να δημιουργήσετε λογαριασμό πελάτη στο PetGo με το ίδιο όνομα χρήστη του λογαριασμού σας στο PetBirds. Πατήστε -> Δημιουργία Λογαριασμού PetGo <- για να ξεκινήσετε.
  2. Να στείλετε μήνυμα στο PetGo με τη φράση “Ενεργοποίηση του λογαριασμού μου”.
  3. Να κάνετε τις αγορές σας μέσω του λογαριασμού σας (σε σύνδεση) στο PetGo, βάζοντας τον κωδικό PBMEMBER στο ειδικό πεδίο "κουπόνι" στη σελίδα του καλαθιού.
Η προσφορά δεν συνδυάζεται με άλλα κουπόνια ή προσφορές και ισχύει επ' αόριστον.

Enjoy!

Συχνές ερωτήσεις

Q
: Η προσφορά ισχύει για όλους όσοι χρησιμοποιούν τον κωδικό PBMEMBER ή μόνο για τα μέλη του PetBirds;
A: Η προσφορά ισχύει μόνο για τα μέλη που θα χρησιμοποιήσουν τον κωδικό PBMEMBER στο ταμείο και μόνο εφόσον έχουν ενεργοποιήσει ήδη το λογαριασμό τους με τη διαδικασία που περιγράφεται παραπάνω.

Q: Σε πόσες παραγγελίες μπορεί να χρησιμοποιηθεί ο κωδικός;
A: Η προσφορά ισχύει για κάθε παραγγελία που θα γίνεται μέσα από τη διαδικασία που περιγράφηκε. Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός στον αριθμό των παραγγελιών.

Q: Έχω ήδη λογαριασμό πελάτη στο PetGo. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο;
A: Πρέπει και σε αυτήν την περίπτωση να στείλετε μήνυμα στο PetGo με τη φράση “Ενεργοποίηση του λογαριασμού μου”.

pg-pb-512.jpg
 
Η έκπτωση αντικαθίσταται από πόντους επιβράβευσης του νέου point system του PetBirds Shop. Έτσι τα μέλη κερδίζουν πόντους με κάθε αγορά, τους οποίους μπορούν να εξαργυρώσουν ανά πάσα στιγμή, λαμβάνοντας αντίστοιχη έκπτωση επί του ποσού αγοράς.

Περισσότερα
 
Back
Top