Διατροφή Purina της friskies για καναρινια

Τζουάν

PB New Member
Εγγραφή
6 Απρ 2014
Μηνύματα
395
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ξερετε αυτην την μαρκα τροφης;ζητω συγγνωμη αν δεν επιτρεπεται να λεμε μαρκες τροφων... Αν θελετε σβηστε το θεμα..
 
Για καναρίνια εννοείς Εύα;
 
Την έχω χρησιμοποιήσει και εγω την συγκεκριμένη και μάλιστα για την ανάπτυξη των νεοσσών μου.Απο οτι βλέπω μια χαρά λειτούργησε...
 
Τελεια! Την εφεραν στη γειτονια που τους ζητησα συσκευασμενη αλλα δεν την ειχε παρει το ματι μου εδω πουθενα! Οταν κατεβαινω στην πολη παιρνω manitoba ή quiko αλλα δεν κατεβαινω συχνα!
 
Έχετε κάποιο σύνδεσμο, κάποιο site; . Γιατί δεν βρήκα στο σάϊτ της Purina υποκατηγορία η προϊόντα για πουλιά.
 
Έχω αλλάξει και εγω τροφή και δεν εχω πρόχειρη φωτογραφία. Ο τίτλος της ήταν purina probiotics , αν θυμάμαι καλά, της friskies.
 
οχι οχι ηταν σποροι αναμεικτοι χωρις πολυχρωμα μπισκοτακια! Θα παω το απογευμα και θα σας βγαλω φωτο!
 
H friskies βγάζει τροφές για πουλιά, τις εχω δεi σε super market...
 
FR15100941.jpg
FR15100943.jpg


Petline - A world for pets ::: Βασικές τροφές

Όντως υπάρχουν
 
Ναι αυτη την πρωτη που εβαλες! Ειναι καλες γενικα; Σαν μαρκα ειναι γνωστη το λογικο ειναι να ειναι ποιοτικες... Μηπως ομως οχι;
 
Προσωπική γνώμη... Τη Friskies δεν την έχω σε εκτίμηση...
1ος λόγος - επηρεασμένος από τις σκυλοτροφές της (που χρησιμοποίησα βέβαια αρκετά χρόνια πριν )
2ος - μου τη δίνουν οι εταιρίες που βγάζουν προϊόντα για όλα... Το ίδιο θα πω και αν δω την cede η την manitoba να βγάζει τροφές για γάτες.
 
Βρε Νικόλα, αν λέει Purina probiotics δεν είναι τροφή.
Είναι αυτή που ποσταραν απο πάνω και αν θυμάμαι έγραφε "full menu with probiotics" (χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) στα χαρακτηριστικά. Τώρα το πόσο καλή είναι μπορεί να το πει κάποιος που τη χρησιμοποιεί καιρό. Εγώ έβγαλα μια αναπαραγωγή και μεχρι τον απογαλακτισμό των νεοσσών με αυτή και τώρα χρησιμοποιώ πλέον μια της versege laga.
 
αν καποιος την εχει μπορει να γραψει την συσταση;

θεωρω μεγαλο + , οτι κυκλοφορει σε συσκευασια 400γρ, για καποιον που εχει ενα πουλακι και θελει συσκευασμενη.
 
Back
Top