Γενικά Rio the budgerigar

George Kouth

PB Member
Εγγραφή
8 Μαϊ 2016
Μηνύματα
1.370
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Αυτός είναι ο Rio, φίλος της Coco, μικρούλης μόλις 4 μηνών, τον πήρα τέλη Ιανουαρίου και καθώς πέρασε τη καραντίνα του και γνώρισε την αφεντικίνα του πλέον μένουν μαζί στη βίλα της Coco. Τρώει λίγο μπούλινγκ από αυτή αλλά έχουν αρχίσει τα φιλάκια και τα ναζάκια. Προσδοκούμε να ταιριάξουν και όταν είναι και οι δύο έτοιμοι να κάνουν οικογένεια. Αυτά από εμάς, ορίστε και κάποιες φωτογραφίες😊 :
IMG_20190130_185313_895.webp

Εδώ καθώς χασμουριόμαστε:
rsz_img_20190130_185147_907.webp

Σύντομα θα τους βγάλω φωτογραφίες μαζί...
Σας ευχαριστώ για όλα όσα μου μάθατε εδώ μέσα και καλή συνέχεια!
 
Καλησπέρα Γιώργο! Καλώς τον δέχτηκες τον Rio! Είναι πανέμορφος και γλύκας! Λατρεύω το μπλε χρώμα του! Ψυχούλα μου! Να σου ζήσει πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι! Εύχομαι να συνυπάρξει αρμονικά με την Coco! 😊🙂👍

Σας ευχαριστώ για όλα όσα μου μάθατε εδώ μέσα και καλή συνέχεια!
Εμείς σε ευχαριστούμε Γιώργο που πάντα μοιράζεσαι τα φτερωτά νέα σου μαζί μας και καμαρώνουμε την πρόοδο και την εξέλιξη σου στο χόμπι μας! Συγχαρητήρια και πολλά μπράβο! Χαίρομαι πολύ! Καλή συνέχεια και σε σένα με τα υπέροχα φτερωτά φιλαράκια σου! Να είσαι καλά!😉🙂
 
Φοβερός τύπος και πανέμορφος! Να τον χαίρεσαι:)👍
Κουκλακι ζωγραφιστό είναι! Να τον χαίρεσαι για πάρα μα πάρα πολλά χρόνια!
Πολυ γλυκός 😍
Να τον χαίρεστε!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά, για όλα. Να χαίρεστε και εσείς τα δικά σας πουλάκια!
[automerge]1553202708[/automerge]
Καλησπέρα Γιώργο! Καλώς τον δέχτηκες τον Rio! Είναι πανέμορφος και γλύκας! Λατρεύω το μπλε χρώμα του! Ψυχούλα μου! Να σου ζήσει πολλά χρόνια και να τον χαίρεσαι! Εύχομαι να συνυπάρξει αρμονικά με την Coco! 😊🙂👍


Εμείς σε ευχαριστούμε Γιώργο που πάντα μοιράζεσαι τα φτερωτά νέα σου μαζί μας και καμαρώνουμε την πρόοδο και την εξέλιξη σου στο χόμπι μας! Συγχαρητήρια και πολλά μπράβο! Χαίρομαι πολύ! Καλή συνέχεια και σε σένα με τα υπέροχα φτερωτά φιλαράκια σου! Να είσαι καλά!😉🙂
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Αμβρόσιε για τα καλά σου λόγια, καλή συνέχεια και σε εσένα!
Να τον χαίρεσαι. Κουκλάκι δε θα πει τίποτα...

Στο ποδαράκι είχε χτυπήσει;
Σε ευχαριστώ Γιώργο, το ποδαράκι ναι στη φωτογραφία έχει μια πληγή, πλέον έχει περάσει. Είναι αποτέλεσμα του μπούλινγκ που έφαγε από την Coco της πρώτες μέρες. Βλέπεις υπερασπίζεται το κλουβί της σαν αρσενικό στην επικράτεια του!:D
 
Να τα χαιρεσαι!
Να σαι καλα Αντώνη!
Κουκλος ο μικρος κ καρδιοκατακτητης!
Σε ευχαριστώ Τάκη, θα το δούμε αυτό...
Είναι ένας κούκλος 🥰🤩
Να το χαίρεσαι και εύχομαι να τα βρούνε με την μικρή 😊
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Ηλέκτρα και τα δικά σου να είναι πάντα καλά!
Πολύ όμορφος ο μικρός! Να τα χαίρεσαι.

Έκανες γνωριμία με τα κλουβιά δίπλα δίπλα μετά την καραντίνα ή απλά άνοιξες την πόρτα και τον έβαλες μέσα;
Ευχαριστώ Ανέστη, έβαλα κλουβιά δίπλα δίπλα, τα έκανα βόλτες μαζί έξω και μετά στο ίδιο κλουβί.
 
Back
Top