Γενικά Saffron η κριτικός τέχνης

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jamieo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jamieo

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.512
Πόλη
Cordova, USA
Κάθε νύχτα, θα πρέπει να συνοδεύει Saffron γύρω από το σπίτι. Της αρέσει να εξετάσουμε τα πάντα και να κάνει παρατηρήσεις. Νομίζω ότι θέλει να είναι ένας κριτικός τέχνης. Δες αν μπορείτε να προσδιορίσετε το αγαπημένο του. :D

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Το βίντεο είναι μεταποίηση... Αθήνα ώρα 04:22, ώρα 20:22 Memphis
 
Εδώ είναι ένα ακόμη βίντεο του Saffron. Η γροθιά κλιπ της δείξω όπως ένα μωρό.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
😀! :D Ο κριτικος τεχνης ειναι φανταστικο βιντεο! Νομιζω πως διαλεξε το τελευταιο!
 
poly ωραιο βιντεοεξεταζει και τη πιοτητα του υλικου:D... Ο ηχος που κανει με το ραμφος ειναι τι βαθμολογια περνει ο καθε πινακας;νομιζω πως του αρεσε ο δευτερος...
 
Στον τελευταίο πίνακα κατάλαβε ότι πρόκειται για θάλασσα/ νερό και γι 'αυτο αναπουπουλιάστηκε; Ή έτσι μου φάνηκε..
Εκπληκτικός κριτικός τέχνης.. Και καθόλου επιεικής
 
Καταπληκτικο βιντεακι και με πολυ πετυχημενο τιτλο θεματος, Jamie! Η Saffron κανει επαγγελματικα την δουλεια τηςειναι σοβαρη, αυστηρη, με αποψη και γνωση... Πιστευω οτι της αρεσει ο δευτερος πινακας 😉
 
Πολυ ωραιο βιντεο!
Εχει παρει σοβαρα το ρολο της!:D
Κ εγω νομιζω ο 2ος πινακας της αρεσε! 🙂
 
Στον τελευταίο πίνακα κατάλαβε ότι πρόκειται για θάλασσα/ νερό και γι 'αυτο αναπουπουλιάστηκε; Ή έτσι μου φάνηκε..
Εκπληκτικός κριτικός τέχνης.. Και καθόλου επιεικής

:D
Νομίζω ότι έκανε το καταλαβαίνω το τελευταίο να είναι μια ζωγραφική της θάλασσας. Ίσως πιστεύει ότι είναι πολύ κρύο έξω να πηγαίνουν προς τη θάλασσα, τον Οκτώβριο.
 
Απόψε Saffron απολαμβάνουν το αγαπημένο του χόμπι. Είναι δύσκολο να γνωρίζουμε ποια είναι η αγαπημένη. Νομίζω ότι αγαπά την τέχνη. :D

I αποσπασμένων σε αυτό Αθήνα 03:00 ώρα, 19:00 ώρα Memphis. Μπορεί να υπάρχει μια μικρή καθυστέρηση πριν να είναι έτοιμο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολυ ωραιο βιντεακι jamie...
Και πιστευω οτι ο δευτρος πινακας στο 1ο βιντεο της αρεσε περισσοτερο απο ολα. 🙂
 
Χα χα! Πλάκα έχει! Εμένα μου φαίνεται πως ζηλεύει την καριέρα του Γούντυ του τρυποκάρυδου!
 
Back
Top