Γενικά Super deal

THODORIS1982

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2007
Μηνύματα
759
Πόλη
Λάρισα
Απο τη Δευτερα η εκτροφη μου θα εχει αποκλειστικα μονο malinois καθως παραγγειλα 2 αρσενικα και 1 θυληκο που θα τα ανταλλαξω με φιλο μου κατοχο μαγαζιου πετ με 3 δικα μου καναρινια κοινα. Ετσι εκλεισα τα ζευγαρια μου για φετος. Τελος τα πειραματα θα ζευγαρωσω 3 ζευγαρια malinois. Παρολου που τα κοινα καναρινια δεν υπολοιπονται σε τιποτα των αλλων καναρινιων επρεπε να κανω το αυτη την ανταλλαγη και να κοιταξω επιτελους την εκτροφη ακομα πιο σοβαρα
 
Καλή επιτυχία Θοδωρή στη νέα προσπάθεια. Νομίζω πως από τη στιγμή που σε ενδιαφέρουν αυτά τα πουλιά, ο δρόμος που διάλεξες είναι ο καλύτερος. Μόνο έτσι θα έχεις την ευκαιρία να διαπιστώνεις με το χρόνο, πού ακριβώς υστερεί η εκτροφή σου και ποια θα είναι τα αποτελέσματα της προσπάθειάς σου για την βελτίωσης της. :)
 
πριν απο λιγο εγινε η αφηξη των καινουριων μου φιλων. Το ενα αρσενικο ειναι γεννημενο το 2008 και θα μου τραγουδα Ιταλικα. Τα αλλα δυο ενα αρσενικο και ενα θυληκο ειναι πιθανον Ελληνα εκτροφεα αν δε κανω λαθος καθως εχουν το FPO στο δακτυλιδι και ειναι επισης πουλια του 2008. Η θυληκια μαλιστα εχει και το στιγμα στο κεφαλακι της.
 
πριν απο λιγο εγινε η αφηξη των καινουριων μου φιλων. Το ενα αρσενικο ειναι γεννημενο το 2008 και θα μου τραγουδα Ιταλικα. Τα αλλα δυο ενα αρσενικο και ενα θυληκο ειναι πιθανον Ελληνα εκτροφεα αν δε κανω λαθος καθως εχουν το FPO στο δακτυλιδι και ειναι επισης πουλια του 2008. Η θυληκια μαλιστα εχει και το στιγμα στο κεφαλακι της.

Απο Έλληνα είναι Θοδωρή, καλή αρχή και να πάνε όλα καλά!
 
Καλή τύχη σου εύχομαι Φίλε, πολλούς και γερούς απογόνους
 
Back
Top