Γενικά Tο πρώτο μου καναρινι για το 2009

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης 8520
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

8520

PB Member
Εγγραφή
25 Απρ 2008
Μηνύματα
673
Πόλη
Σέρρες
Tο πρώτο μου καναρινι για το 2009
 

Συνημμένα

  • user1658_pic6309_1232961104.webp
    user1658_pic6309_1232961104.webp
    27,4 KB · Προβολές: 139
Να σου ζησει! Οταν βλεπω πουλακια μιας μερας νιωθω ενα περιεργο συναισθημα! Ειναι τοσο μικρα και ευθραυστα!
 
Δημητρη να σου ζησει του πουλακι και με το καλο και τα υπολοιπα.Αλλα καλε μου εχω μια ερωτηση. Συγνωμη κι ολας αλλα ποσο καιρο εχεις να καθαρισεις καλε μου αυτο το κλουβι; Δεν σου μυριζει; Πως αντεχεις να βλεπεις τα πουλια σου να ζουν ετσι;
Συγνωμη ξανα.
 
ποσο καιρο εχεις να καθαρισεις καλε μου αυτο το κλουβι; Δεν σου μυριζει; Πως αντεχεις να βλεπεις τα πουλια σου να ζουν ετσι;
Συγνωμη ξανα.
νομιζω πως αυτη σου την ερωτηση μπορουσες να την κανεις μεσω pm η στο προφιλ του φιλου μας! Δεν νομιζεις;και με ποιο συμπαθητικο τροπο, καλη μου!

φιλε μου με το καλο και στο κλαρακι!
 
Δημητρη να σου ζησει του πουλακι και με το καλο και τα υπολοιπα.Αλλα καλε μου εχω μια ερωτηση. Συγνωμη κι ολας αλλα ποσο καιρο εχεις να καθαρισεις καλε μου αυτο το κλουβι; Δεν σου μυριζει; Πως αντεχεις να βλεπεις τα πουλια σου να ζουν ετσι;
Συγνωμη ξανα.
έχεις απόλυτο δίκαιο για την καθαριότητα. Αλλά όταν γεννάνε δεν τα πειράζω γιατί φοβάμαι μήπως το θηλυκό παρατήσει τα αυγά. Οπότε όπως καταλαβαίνεις έχουν να καθαριστούν 15 μέρες.
 
σήμερα, δεν ξέρω γιατί, άλλα το ζευγάρι μάλωνε έτσι αναγκάστηκα πρωί πρωί να τα χωρίσω. και καθώς άλλαζα κλουβί τον αρσενικό είδα και το δεύτερο πουλάκι,όμως δεν πρόλαβα να τραβήξω φωτογραφία.
 
1636447.jpg
 
Back
Top