Γενικά Test DNA από SEXADODEAVES (Ισπανία)

kolinikos

PB New Member
Εγγραφή
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
183
Πόλη
Ηράκλειο Κρήτης
Καλησπέρα στην ομάδα αποφάσισα να κάνω test DNA στο κοκατιλακι μου για να είμαι 100% σίγουρος για το φύλο του πριν προβώ σε αγορά δεύτερο και ήθελα να ρωτήσω οποίοι έχετε χρησιμοποιήσει το παραπάνω σάιτ ποια επιλογή βάλατε στον τρόπο πληρωμής γιατί δεν ξέρω ποια να επιλέξω.
Επίσης αν έχετε κάποιο καλύτερο σάιτ να προτείνετε θα χαιρομουν πολύ να ακούσω τις προτάσεις σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
@Tony Forpus έχω όταν έφτασα στην πληρωμή δεν με άφηνε να βάλω ελληνικά ήταν όλα στα ισπανικά και ζητούσε τηλέφωνο ενώ δεν με άφηνε να βάλω κάπου τα στοιχεία της κάρτας
 
@Tony Forpus ναι το γνωρίζω αλλά δεν μου τα εφαρμόζει στο βήμα της πληρωμής επίσης δεν μου ανοίγει το αρχείο με τα είδη που ασχολούνται. Υποθέτω πως κάνουν τεστ για κοκατιλ.
 
@Tony Forpus αυτό ήταν το διλλημα μου στο τι θα επιλέξω σε ευχαριστώ πολύ.
Θα μπορούσες να μου εξηγήσεις επίσης λίγο την διαδικασία που έχεις ακολουθήσει εσύ προσωπικά αν μπορείς ; Πχ τι φτερά έβγαλες από το πουλάκι ή τι φτερά θα αφαιρουσες από ένα κοκατιλ; Ποια ταχυδρομική χρησιμοποίησες για να στείλεις τον φάκελο; Αν ήταν συνεπείς κλπ.
Σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων 😄
 
@kolinikos δείχνει ποια φτερά πρέπει να αφαιρέσεις σε βίντεο. Νομίζω ότι τα ΕΛΤΑ είναι μονόδρομος,οι μεταφορικές χρειάζονται πάνω από 50-60€ για να σου στείλουν τον φάκελο.
 
@christina07 το είδα το βιντεάκι αλλά ήταν μονκ νμζ το παπαγαλάκι θα είναι στο κοκατιλ τα ίδια φτερά; Λογικά ναι ε;
Εγώ εννοούσα ΕΛΤΑ ACS γενική ταχυδρομική DHL ποια από αυτές είναι πιο αξιόπιστη για αποστολή φακέλων στο εξωτερικό δεν έχει τύχει να στείλω φάκελο ποτέ γενικά πόσο στο εξωτερικό 😅
 
Back
Top