Ασθένειες To δαχτυλίδι κατέστρεψε το πόδι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης volvog
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

volvog

PB New Member
Εγγραφή
8 Μαϊ 2018
Μηνύματα
24
Πόλη
Περαία
τα δαχτυλιδι κατεστρεψε το ποδι κτα τα αλλα ειναι γερο και θα γινει πιστευω η καλυτερη μανα ειναι μια κουκλα

missing-image.png
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Πρεπει να κοπεί το ποδι, νομιζω επειγοντως.
 
ο γιατρος το εκανε θεραπεια και μου ειπε θα πεση μονοτου
 
ο γιατρος το εκανε θεραπεια και μου ειπε θα πεση μονοτου
Τι θεραπεια εκανε;
Το ποδι φαινεται να σαπιζει, σε ποιο σημειο θα σταματησει αυτο και θα πεσει, χωρις συνεπειες;
Αν θες, σε ποιον γιατρο πηγες;
 
Φαίνεται να έχει τραυματιστεί από το δαχτυλίδι; Πως ξεκίνησε όλο αυτό? Φαντάζομαι ότι δεν ξύπνησες ένα πρωί και είδες το ποδι σε αυτήν την άσχημη κατάσταση.
 
σε μια καθηγιτρια στο πανεπηστημειο θεσσαλονικη

και ομως καπος εστη ξεκινισε
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
μονιτης αφερει κοματια απο το ποδι την παρακολουθο ωρες ατελιοτες
 
Θέλεις να μας πεις περιληπτικά τι έγινε, τι πρωτοαντικρισες, ποτε πήγατε στο γιατρό κτλ ώστε αφού ισχυρίζεσαι ότι προκλήθηκε από το δαχτυλίδι να είμαστε υποψιασμένοι και υπολοιποι;
 
την θεραπια την κανει κανονικα και γιαυτο λεω οτι θα τα καταφερη και την βαζω και με τα αλλα θηλικα που την προσεχουν
 
την θεραπια την κανει κανονικα και γιαυτο λεω οτι θα τα καταφερη και την βαζω και με τα αλλα θηλικα που την προσεχουν
Στο ευχομαι φιλε μου. Η αποψη μου ομως ειναι οτι μονο με αντιβιωση υπαρχει πολυ μεγαλο ρισκο.
Καλα αποτελεσματα!
 
το πουλι γενιθηκε τον 6 του 18 και δεν πρεπει να το γακτιλιδοσαν σωστα λει ο γιατρος αυτο εντομεταξη τραβαγε το δαχτιλιδι σηνεχια το πουλι πρεπει να ειναι ισπανικο
 
απλος δεν την πειραζουν οπως οταν βαζης καποιο νεο πουλι μεσα
 
Back
Top