Γενικά To μικρο πρασινο παπαγαλακι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Tweety
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Tweety

PB Member
Εγγραφή
6 Νοε 2008
Μηνύματα
155
Πόλη
Κιλκίς
Με μεγαλη μου χαρα σας παρουσιαζω το μικρο πρασινο παπαγαλακι μου.
Μολις του πηρα καινουριο κλουβι και του εβγαλα τις πρωτες φωτο.
Πειτε μου δεν ειναι πολυ γλυκουλης;
Ολη την μερα κανει κολπα και μας κανει να γελαμε... Εχει μια καρδουλα την οποια την εβγαλε απο την κουνια του και ολη μερα παιζει με αυτη.Ισως του αρεσει ο θορυβος που κανει λογω του οτι εχει ενα κουδουνακι μεσα και την παιρνει απο την μια ταιστρα και την παει στην αλλη.
Συντομα λεω να του παρω μια συντροφο για να μην νιωθει μοναξια. 🙂
 

Συνημμένα

  • DSC00305.webp
    DSC00305.webp
    76,1 KB · Προβολές: 82
  • DSC00307.webp
    DSC00307.webp
    59,9 KB · Προβολές: 86
  • DSC00309.webp
    DSC00309.webp
    54,1 KB · Προβολές: 81
  • DSC00311.webp
    DSC00311.webp
    53,2 KB · Προβολές: 100
Ειναι πολυ ομορφο Νεκταριε!
Να το χαιρεσαι! 🙂
 
Γλυκητατο ειναι το πουλακι μου! Και παιχνιδιαρικο απο ότι μας περιγραφεις! Εκ πρώτη οψεως φαινεται υγιεστατο! Να σου Ζησει! Προτεινω να του φτιαξεις μερικα παιχνιδια για να περνάει δημιουργικα τον χρόνο του!
 
Πανεμορφο και τσαχπινικο το μικρο μπατζακι σου. Να σου ζησει!Βαλε του παιχνιδακια να ασχολειται δημιουργικα!Ωραιο κλουβακι!
 
Σας ευχαριστω παρα πολυ, ολους!
Ειναι υπεροχο παπαγαλακι και μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη που το ειδα στη φωτο που μου εστειλε ο φιλος μου ο Γιωργος.
Παει καιρος απο τοτε που μου το εδωσε αλλα του οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω.. Σε ευχαριστω Γιωργο για το παπαγαλακι που μου χαρισες!
Τωρα σκεφτομαι να του παρω παρεουλα. Ειδα σε ενα πετ μια μικρουλα μπλε θηλυκια. Μια απο αυτες τις μερες θα μπω να την αγορασω...
 

Συνημμένα

  • IMG_2034.webp
    IMG_2034.webp
    18,6 KB · Προβολές: 64
  • DSC00165.webp
    DSC00165.webp
    37,4 KB · Προβολές: 67
  • 274_DSC00166.webp
    274_DSC00166.webp
    39,3 KB · Προβολές: 53
  • DSC00315.webp
    DSC00315.webp
    54,3 KB · Προβολές: 54
Πολυ ομορφο πουλακι, να σου ζησει Νεκταριε! Μπραβο για το δωρο σου Γιωργο!
 
Πολυ πιθανον να εχει δυο γυναικες ο κατεργαρης... Ειναι πολυ ομορφουλα αυτη στο πετ σοπ.Φυσικα ισχυει το προξενιο,θα την παρω εννοειται την μπλεδιτσα. Οτι λεμε, δεν ξελεμε!
 
σπυρο ωραιο το μπατζακι σου! Παρτο απο τα τουβλα μην γινει οικοδομος και τον χασεις απο κανενα ρευμα οπως το τσουναμι!
 
Back
Top