Vet in Progress Plus - Δήμητρα Μπιτχαβά

Το κτηνιατρικό εργαστήριο Vet in Progress Plus της Δήμητρα Μπιτχαβά στην Αγία Παρασκευή Αττικής διενεργεί εργαστηριακές διαγνωστικές εξετάσεις σε βιολογικά δείγματα ζωικής προέλευσης.

Κτηνιατρικό Εργαστήριο Vet in Progress Plus​

Κρήτης 2
Αγ. Παρασκευή 153 43
Τηλ.: 2106004823
Fax: 2106086123
email: [email protected]
Ιστοσελίδα: Vet in Progress

Το κτηνιατρικό εργαστήριο Vet in Progress Plus δεν εξυπηρετεί ιδιώτες. Οι εξετάσεις γίνονται μόνο μέσω κτηνιάτρου/πτηνιάτρου.

Προτείνετε τον κτηνίατρο σας​

Πτηνίατροι, Ειδικευμένοι στα Πτηνά Κτηνίατροι
 

Συνημμένα

  • vet-in-progress.webp
    vet-in-progress.webp
    9,1 KB · Προβολές: 0
Σε επίσκεψη μας στον κτηνίατρο του Αττικού πάρκου κο Ποσάντζη (για τα προβλήματα υγείας του Πέπερ), έμαθα το συγκεκριμένο εργαστήριο.

Ο Πέπερ (parrotlet) έκανε μικροβιολογικές εξετάσεις εκεί (μετά τα αποτελέσματα για τριχομονάδες κτλ. του εργαστηρίου της Κομοτηνής).

Έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στα αρνητικά αποτελέσματα που πήραμε (ενώ δεν ακολουθήθηκε κάποια θεραπεία στο πουλάκι), διότι τα διασταύρωσα με τρίτη εξέταση σε άλλο εργαστήριο (υπερβολή μου; ) και έχω την άποψη πως για να στέλνει το Αττικό Πάρκο όλες τις εξετάσεις των ζώων- πουλιών κτλ. στο συγκεκριμένο εργαστήριο, σημαίνει πως έχουν εμπειρία και αυτό μου δημιουργεί ασφάλεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Η παρουσίαση Κτηνιατρείο Vet in Progress Plus - Δήμητρα Μπιτχαβά ενημερώθηκε:

Προσθήκη στην παρουσίαση:
Το κτηνιατρικό εργαστήριο Vet in Progress Plus δεν εξυπηρετεί ιδιώτες. Οι εξετάσεις γίνονται μόνο μέσω κτηνιάτρου/πτηνιάτρου
Η πληροφορία προέρχεται από το μήνυμα #3 του θέματος συζήτησης της παρουσίασης.
 
Back
Top