Φροντίδα Το νεο κλουβι του πεπερ (παροτλετ)

Eleni pepper

PB Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2016
Μηνύματα
901
Πόλη
Εύβοια
Ο αγιος βασιλης ηρθε νωρις για το πεπερονι μου..:Dκαι ναι λοιπον το κλουβι ονειρο του πεπερ εγινε πραγματικοτητααα:)μετα απο 1μιση ωρα συναρμολογισης χμμ..
Η διαρυθμιση δν ξερω αν ειναι καλη δν ηξερα που να πρωτο-βαλω τα παντα..
φοβομασταν στην αρχη αλλα σιγα σιγα πηγε μονος του κ μπηκε κ μεσα να ψαχουλεψει.. Το κρεβατακι το εβαλα ακριβως στην ιδια θεση με πριν κ οπως βλεπετε στις φωτο πανω αριστερα το πεπερονι εχει παρει θεση υπνου χιχιχιχ.. Τελικα βγηκε λιγο τεραστιο😛😵 πως σας φαινεται;
 

Συνημμένα

  • 1482346247473.webp
    1482346247473.webp
    74,6 KB · Προβολές: 170
  • 1482346319705.webp
    1482346319705.webp
    45,6 KB · Προβολές: 159
  • 1482346296907.webp
    1482346296907.webp
    89,7 KB · Προβολές: 154
  • 1482346319705.webp
    1482346319705.webp
    45,6 KB · Προβολές: 157
Με γεια σας καλε τι ομορφο! Παλαταρα το πεπερονι αλλααα το αξιζει!

*Δε μπορω να διακρινω τυχον "αστοχιες" αυτη τη στιγμη, μονο οτι η σκαλιτσα η οριζοντια θα φαει πολλες κουτσουλιες :)
 
Χιχιχ @Myra μου εχεις δικιο ειναι τοσο μεγαλο κ ψηλο που το εβλεπα κενο τελειως κ κοτσαρα οτι εβρισκα... @siss μου τελικα βγηκε υπερ τεραστιο το πεπερακι ειναι σαν ψειρα μεσα 😀 ουτε να το σκεπασω με την φλις δν μπορω τωρα θελω κ μεγαλυτερη κουβερτα φλις τωρα 😛
 

Συνημμένα

  • 1482347161834.webp
    1482347161834.webp
    30,9 KB · Προβολές: 62
Τελικα μαλλον τα δικα μου ειναι τα μονα που τρωνε οτι εφαπτεται στο κλουβι. Μια πετσετα ειχα παει αυτη, σουρωτηρι.
😀 κ μενα την μασουλαει για να κοιμηθει μερικες φορες σογουρα θα εχει τρυπες 😛
 
Υπερπαραγωγή! Τέλειο! Μια φιλική συμβουλή μόνο, βγαλε τη φωλιά happy hut πριν σου δημιουργήσει θέμα. Συνήθως η πιάνονται νύχια στο φλις ή τους ξυπνάει το αναπαραγωγικό ένστικτο.
 
βγαλε τη φωλιά happy hut πριν σου δημιουργήσει θέμα.
@Φοίβος θ τη βγαλω ετσι κ αλλιως δν την πλησιασε ποτε μα ποτε.. Κοιματε στη κουνια που του εχω φτιαξει εγω χιχι ευχαριστω😉
 
Πολύ όμορφο και άνετο!
Πόσο σου κόστισε και τί διαστάσεις είναι, αν επιτρέπεται..
Τσέκαρε τα κλιπς που έχει στις δύο μπροστινές κάθετες ακμές μήπως θέλουν λίγο διαφορετική τοποθέτηση...
Γύρισέ τα να δεις αν εφαρμόζουν χωρίς να κάνουν καμπύλη τα κάγκελα... Συνήθως έτσι είναι η σωστή τοποθέτηση για να είναι πιο σταθερή η κατασκευή...
 
Πολύ όμορφο και άνετο!
Πόσο σου κόστισε και τί διαστάσεις είναι, αν επιτρέπεται..
Τσέκαρε τα κλιπς που έχει στις δύο μπροστινές κάθετες ακμές μήπως θέλουν λίγο διαφορετική τοποθέτηση...
Γύρισέ τα να δεις αν εφαρμόζουν χωρίς να κάνουν καμπύλη τα κάγκελα... Συνήθως έτσι είναι η σωστή τοποθέτηση για να είναι πιο σταθερή η κατασκευή...
Ευχαριστωωω πολυ..λοιπον το κλουβι κοστιζε 85 ευρω αλλα πουλησα αυτο που ηδη ειχα οποτε μου ηρθε σχεδον μιση τιμη.. Τα κλιπς τα εχω βαλει ακριβως εκει που λενε οι οδηγιες ετσι ειναι κ στο χαρτι κ στ κουτι κανει καποιες καμπυλες το καγκελο.. Το μοντελο ειναι hagen vision M02 κ οι διαστασεις 60,9cm×38,1cm×87,6cm;)
 
Επιτελους το κλουβι-ονειρο του Πεπερ ΑΛΛΑ και της μαμας του εγινε πραγματικοτητα 😀 :D
Ειναι το πιο υπερτελειο κλουβι για παρροτλετ που εχω δει!
Φυσικα ημουν η πρωτη που το ειδα μπου😀 😎
Το εχω λατρεψει! Μακαρι ολοι οι μικροι παπαγαλοι να ειχαν τετοια κλουβια!
Ειμαι σιγουρη οτι το χαζευεις συνεχεια 😛
 
Ο τουκη τετοια κλουβια τα εχει για οδοντοκρεμα! :D😀! Πανεμορφο το κλουβακι σου Ελενη 👍αξιζε η αναμονη! Παρεπιπτοντως σε παιδοτοπο μενεις;:D
Αχ😀 περιπου ειναι το δωματιο μου.. Εχω αυτοκολητα στους τοιχους αφου με ξερεις ειμαι χαζο παιδι χαρα γεματο χιχιχιχι.. Βασικα σε ευχαριστω κιολας γιατι εσυ μου ειπες οτι υπαρχει στο zoooplus το κλουβι :D😉 κ μηδεν εξοδα αποστολης παρολο που ηρθε απο γερμανια:D
 
Back
Top