Φροντίδα Άγριος σπίνος

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατερινα καλησπερα ναι ειναι ο σπινος απο το pet shop που ειχαμε δει φωτογραφιες και με μια πολυ καλη σηνενοηση της Georginas του Αντωνη και εμενα ο σπινος τωρα ειναι στα πολυ καλα χερια του Αντωνη

Ο μαγαζατορας ειναι αλλο ειδος ζωου και χριζει αλλης μεταχισησης! Οπως εχω αναφερει εχω (δισλεξια)και δεν μπωρω να γραφω ορθωγραφιμενα μια καλη λυση ειναι το λεξικο η να τα γραφω στο word και μετα να τα διορθωνω αλλα θελει πολυ ωρα και το βαριεμε οποτε ΥΠΟΜΟΝΗ
 
Πολυ ωραια! του εξασφαλισατε μια καλη ζωη δηλαδη! Μπράβο σας!Όσο για τη δυσλεξια, εχω 2 συγγενεις οποτε η ορθογαφια σου μου φαινεται οικεία και μ' αρεσει! Σίγουρα θα εισαι πολυ καλός στον προφορικό λόγο, εκει υστερώ εγω!
 
Σε φουντωμενο δεντρου κλωναρι καθεται σπινος και κελαιδει.. και εζησε αυτος καλα και μεις καλυτερα.
 
Κατερινα στον προφορικο λογο οχι που να το πενευτω αλλα ειμαι πολυ καλος 😀 :D
 
Φιλε Μυθο αν θελεις συνεργασια ευχαριστως θα την εχεις γιατι και γω ειμαι καλος στον προφορικο λογο. Η συνεργασια μας θα εξολοθρευσει οποιαδηποτε θελει το κακο των ανδρων. Paoki-Myθος το αχτυπητο διδυμο συντομα στους κινηματογραφους :D
 
Βatman και Robin, σε ανορθογραφες περιπετειες! 😀 χα χα χα! Η' μηπως Οι ηρωες με τα κολαν; ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ 😀 :D
 
κ Αντωνη, Πολυ χαιρομαι που ο σπινος εφτασε επιτελους στα χερια σας! Η δικη μου συμμετοχη δεν ηταν κατι το ιδαιτερο, απλα ζητησα απο τον ιδιοκτητη του πετ σοπ να κρατησει το πουλι 2-3 μερες μεχρι να ερθει στα χερια σας...Απο κει και περα ολη η προσπαθεια και τα συγχαρητητρια αξιζουν σε σας. Ελπιζω να εχουμε την χαρα να τον βλεπουμε και σε αλλες φασεις της ζωη του... Αναπαραγωγη κτλ. Να σας ζησει!
 
Back
Top