Γενικά Ένα μικρό βιντεάκι από τα καινούργια πουλάκια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TheBigL
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TheBigL

PB Member
Εγγραφή
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.911
Πόλη
Αθήνα
Ένα μικρό βιντεάκι από τα καινούργια πουλάκια. Είχα και κάποια άλλα βίντεο στα οποία ήτανε πιο μικρά αλλα΄δυστηχώς η κάρτα του κινητού μου χάλασε και σβηστήκανε ☹
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Να τα χαίρεσαι Λάμπρο, μπράβο.
 
Πανέμορφη εικόνα, φτου φτου φτου να τα χαίρεσαι Λάμπρο!
Και αυγό και αυγοτροφή και πρασινάδα, απ' όλα τα καλά, μπράβο :)
 
Σε ευχαριστώ Μαρία,Μύρα,Σταύρο και Παναγιώτα. Να είστε καλά. Ελπίζω να την βγάλει ο στραβομύτης. Μαρία από όλα και με το παραπάνω τους βάζω. Έτσι είναι όταν τα αγαπάς. Και σκέψου εγώ που είμαι λίγο τεμπελάκος εδώ και λίγο παραπάνω από ενάμιση μήνα ξυπνάω 6 παρά για να φτιάξω αυγά κτλ. και να τους τα δώσω. Σημειωτέον δουλεύω και περίεργες ώρες πρωινά μεσημέρια βράδια.Άστα να πάνε :)
 
Χαίρομαι περισσότερο απ'όλα που το πουλάκι με το πρόβλημα στο ράμφος κατάφερε να μεγαλώσει φυσιολογικά όπως τα υπόλοιπα.👍 Μακάρι να αρχίσει να τρώει κανονικά μόνο του. Αλλά το κλουβί που τα έχεις δεν είναι υπερβολικά μικρό για 5 πουλιά;
 
60 άρα ζευγαρώστρα είναι Φοίβο.Από χθες χωριστήκανε και αραιώσανε. Δεν θα έμπαινε το χώρισμα απλά η μάνα ξεκίνησε δεύτερη γέννα η οποία διακόπηκε βέβαια.
 
Λάμπρο με λένε 😛

Οι καλύτερες στιγμές μας ειναι αυτές που τα καμαρώνουμε. Να τα χαίρεσαι.
Σε ευχαριστώ Γιάννη και εσένα και όλα τα παιδιά.
 
Λάμπρο να τα χαίρεσαι όλα και εύχομαι να τα καταφέρει η κουτσομύτα! Δείχνει πολύ ζωηρή και υγιής πάντως!

*Ωραίες πατήθρες! 👍p 😉
 
Σε ευχαριστώ Αλίκη μου. Και εγώ το εύχομαι γιατί είναι ήσυχο πουλάκι και μοιάζει στη μανούλα του :)
 
Πολυ ωραία πουλάκια, ειναι η επιβραυεση της φροντίδας που τους δεινεις ολο το χρονο!
 
Η κουτσομύτα κάποιες φορές σήμερα την βλέπω να βάζει το κεφάλι στις φτερούγες και να κοιμάται ☹.
 
Η κουτσομύτα κάποιες φορές σήμερα την βλέπω να βάζει το κεφάλι στις φτερούγες και να κοιμάται ☹.
Μωράκι είναι καλέ! Απολύτως φυσιολογικό! Μέχρι 3-4 μηνών έτσι θα τα βλέπεις να κοιμούνται την ημέρα!
 
Back
Top