Γενικά Έρευνα αγοράς parrotlet

@HxC ναι έχω 9 καναρίνια 2 red siskin και 1 καρδερίνα αλλά η γειτόνισσα που μένει απέναντι δεν έχει θέμα με αυτά λόγω του ότι κελαιδανε όμορφα και την ηρεμούν 😅😅
Τι ωραία που την ηρεμούν 6 το πρωί τώρα το καλοκαίρι τα 9 πυροβόλα που έχεις χαχα
 
@HxC να κοιτάξουν τα αυτιά τους σε ωρυλά! Μπορεί ο θόρυβος που ακούν να είναι άσχετος από τα καναρίνια 🤪 Ευτυχώς η γειτόνισσα δεν είναι στριμμένο άντερο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@MARY58 ναι δυστυχώς τα έδωσα και τα δύο δεχομουν πιέσεις εκ των έσω😕 μάνα πατέρας παππούς μου έλεγαν τι τα θες τόσα πουλιά δεν σου φτανανε τα καναρίνια πήρες και παπαγάλους χαχαχα σε κάποια θέματα είχαν δίκιο όπως η φασαρία και ότι μπορεί να ενοχλούν τους ενοίκους και στην πούδρα που βγάζανε γιατί έχω αλλεργική ρινίτιδα ίσως να με επιβάρυνε στο μέλλον ελπίζω να μην έχω θέμα με τα παροτλετ όντας πολύ μικρότερα σαν πουλιά
[automerge]1657147077[/automerge]
@HxC από τις 5:30 ξεκινάει ο μαέστρος της χορωδίας η καρδερίνα δλδ🤣
[automerge]1657147156[/automerge]
@MARY58 και γω αυτό κάνω τα πρωινά όταν δεν δουλεύω κάθομαι στην αυλή μου με την κοπέλα μου και πίνουμε καφέ με την παρέα της χορωδίας μας
[automerge]1657147286[/automerge]
@MARY58 έχει βγει και μου έχει πει γιατί την ρώτησα αν την ενοχλούν και μου είπε όχι όχι μου αρέσουν πολύ γιατί νιώθω σαν να είμαι στην φύση αλλά σίγουρα δεν εννοούσε τα κοκατιλ γιατί δεν τα ανέφερε καν😬😬
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top