Γενικά Έφυγε ο παπαγάλος μου, υπάρχει περίπτωση να γυρίσει;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Yasmin
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
μπραβο! Τελεια τα νεα σου! Απιστευτο μου φαινεται ακι εισαι και πολυ τυχερη νομιζω! Να προσεχεις τωρα γιατι οπως σου λεει και ο Ανεστης το κανε μια φορα αρα μπορει και αν το ξανακανει! Οποτε... Αντε και καλα πεχνιδια τωρα!
 
πραγματικά ήμουν πάρα πολύ τυχαιρή.. Τώρα που είδα ότι την σκανδαλιά στο αίμα του, θα προσέχω διπλά.. Την άλλη την παλαβή μου είχε δώσει δείγματα και την πρόσεχα, αλλά από αυτόν δεν το περίμενα.. Αλλά έτσι, τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι..
 
πραγματικά ήμουν πάρα πολύ τυχαιρή.. Τώρα που είδα ότι την σκανδαλιά στο αίμα του, θα προσέχω διπλά.. Την άλλη την παλαβή μου είχε δώσει δείγματα και την πρόσεχα, αλλά από αυτόν δεν το περίμενα.. Αλλά έτσι, τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι..

Σωστά τώρα έμαθες αφού έπαθες, όπως και εγώ και προσέχεις.
 
Είσαι πολυ τυχερή μιας και οι πιθανότητες να επιστρέψει ενα πουλί πίσω στον ιδιοκτήτη του είναι ελάχιστες. Απο εδω και εμπρος καλα θα ήταν να βάλεις κάποιο μικρο λουκετο στην πόρτα του κλουβιου.
Υπάρχει και θέμα στο PB που αναφέρουν διαφορα μέλοι τι χρησιμοποιουν για την αποφυγη τέτοιων περπτώσεων όπως της δική σου.:)
 
Μπράβο! Υπέροχα! Γύρισε σπίτι ο άσωτος. :D Και άλλη φορά να είστε πιο προσεχτικοί και οι δυο
 
τα συγχαρητηρια μου! Σε λατρευει το παπαγαλακι σου για να γυρισει!
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ! Μη το ξανακανει! Χθες, στο μπαλκονι μου, ενα πρασινο παπαγαλακι εκανε παρεα στα δικα μου. Δε μπορεσα να το πιασω, ποιος το κλαιει αραγε;
 
τα συγχαρητηρια μου! Σε λατρευει το παπαγαλακι σου για να γυρισει!
ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ! Μη το ξανακανει! Χθες, στο μπαλκονι μου, ενα πρασινο παπαγαλακι εκανε παρεα στα δικα μου. Δε μπορεσα να το πιασω, ποιος το κλαιει αραγε;

Κρίμα.. Ελπίζω να κατάφερε κάποιος άλλος να το πιάσει, γιατί διαφορετικά δεν πιστεύω να επιβιώσει..
 
Back
Top