Γενικά Έχουν εξαφανιστεί τα lovebirds μου από το κλουβί

Παιδια κριμα για τα πουλακια. Σιγουρα τα εχει πιασει καποιος και δεν υπαρχει περιπτωση και να δει καποια αγγελια, να τα επιστρεψει.Αυτο παντως εμενα μου φαινεται πολυ μεγαλη βλακεια για να μην πω τιποτε αλλο.Ακου να τα αφηνει καποιος τα πουλια εξω και να το παιζει κορωνα γραμματα αν θα ξαναερθουν. Δειχνει ανευθυνοτητα εκ μερους του ιδιοκτητη τους και πιστευω οτι τετοια ατομα δεν κανουν για πουλια.Χιλια συγνωμη ζηταω, δεν θελω να θιξω κανεναν, αλλα αυτο το πραμα πρωτη φορα το ακουω. Τι ειναι περιστερια για να ξαναρθουν; Και τα περιστερια ακομα χανονται. Δεν μπορω ΚΑΝ να το πιστεψω οτι μπορει αυτο το πραγμα να το εχει κανει καποιος. Μου ηρθε και μενα τωρα μια ιδεα. Θα παω να ανοιξω την κλουβα μου και θα ''πεταξω'' ολα μου τα πουλια σαν να ειναι περιστερια και θα βλεπω ποια θα γυρισουν και τι κολπα θα κανουν στον αερα(με τι θα μοιαζουν με βουτες με ντουνεκια). LOL για να πουμε και κανενα αστειο.Φιλαρακο μου ειλικρινα σου ευχομαι να ξαναγυρισουν τα Lovebirdakia σου και ξανα να μην τα αφησεις ουτε σαν σκεψη.Αν ξαναγυρισουν παντως θα ειναι ''αστερια'' και να τα προσεχεις σαν τα ματια σου.
 
ολοι κανουμε λαθη... Ολοι εχουμε χασει κατι... και να μην εχουμε χασει ολοι εχουμε κανει διαφορες χαζομαρες με τον δικο μας μοναδικο τροπο.. Τωρα ενταξει ο ανθρωπος δεν μπορει να κανει κατι και ο,τι εγινε εγινε... Ουτε τα δακρια ουτε ο θημος δεν τα φερνει πισω...
 
Back
Top