Φροντίδα Έχουν καταργηθεί οι ξύλινες πατήθρες;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης demimp82
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
δεν είναι δυνατόν να είναι γραμμή της εργοδοσίας αλλά πρόφαση λόγω άγνοιας του υπαλλήλου
.. Κανείς μας δεν μίλησε για την εργοδοσία αλλά για το πως διαχειρίζονται κάποιες καταστάσεις.. Και έχει συμβεί σε πολλούς εδώ μέσα.
Πάντως..
Κάποιες απο τις αλυσίδες το θέλουν το ΚΡΑΞΙΜΟ
και χαίρομαι που συμφωνείς αγαπητή Μαρία..
Το υγιές κράξιμο θα έλεγα, ναι
 
χαίρομαι που συμφωνείς αγαπητή Μαρία..
Δεν συμφωνώ και παρακαλώ μην με αποκαλείς "αγαπητή".
Όπως θα είδε όποιος διάβασε όλο το θέμα από την αρχή, εγώ ζήτησα από την Δήμητρα να αναφέρει την αλυσίδα, για να ξέρουμε τι γίνεται με τα προϊόντα στην αγορά.
Αυτό είναι η πληροφορία.
Τα παρακάτω είναι παραπληροφόρηση.
ο χορός των προβλημάτων στην εν λόγω αλυσίδα καλά κρατεί!
έχει συμβεί σε πολλούς εδώ μέσα.
Οι ελλείψεις σε κάποια προϊόντα ή οι επιλεκτικές συνεργασίες των εταιρειών δεν συνιστούν και δεν αποδεικνύουν κάποιον δόλο, ούτε απαγορεύονται. Εντάσσονται στην φυσική προσπάθεια των επιχειρήσεων για κερδοφορία.
Δεν σ' αρέσει, πας αλλού και ψωνίζεις.
Αόριστες και γεμάτες υπονοούμενα μομφές δεν ταιριάζουν σε σοβαρές αξιόπιστες συζητήσεις.
Τα θέματα συζητώνται και αξιολογούνται ένα-ένα, καθένα με την βαρύνουσα αξία του.
 
Οι ελλείψεις σε κάποια προϊόντα ή οι επιλεκτικές συνεργασίες των εταιρειών δεν συνιστούν και δεν αποδεικνύουν κάποιον δόλο, ούτε απαγορεύονται
εννοείται πως συμφωνώ! ας λέμε όμως και την αλήθεια στο αγοραστικό κοινό..όχι ότι καταργούνται τα ξύλινα πάτηθρα!
Αυτό είναι για μένα
παραπληροφόρηση

αλλά ας το σταματήσουμε εδώ..
 
συμφωνώ,όχι όμως και να λέμε στον κόσμο ότι καταργούνται τα ξύλινα πάτηθρα!
Και τι να κάνουμε; Να τους πούμε να απολύσουν τον υπάλληλο, για να πεινάσει η οικογένεια του με τέτοια κρίση; Επειδή είπε μια σαχλαμάρα;
 
  • Like
Αντιδράσεις: krisp
Στο ερωτημα που τεθηκε παιδια, η απαντηση ειναι οτι δεν καταργηθηκαν. Το τι μπορει να συνεβη απο πισω, απο αγνοια κτλ του υπαλληλου δεν ξερω αν πρεπει να συζητηθει εδω.
 
Μήπως θα πρέπει κι εμείς να πηγαίνουμε περισσότερο ενημερωμένοι στις αγορές μας ώστε κανείς να μην μπορεί να μας γελάσει;
Μήπως αν δουν ενημερωμένα άτομα σταματήσουν τις εξυπνάδες;
Μήπως αν ξέρουν πως θα φάνε κράξιμο κόψουν την "παραπληροφόρηση" όλοι όσοι τη χρησιμοποιούν για κέρδος. Γιατί η παραπληροφόρηση δεν δίνει κέρδος αλλά αθέμιτο κέρδος.
Γιατί όταν οι πωλητές "διαβάζουν" ανιδεότητα, ασχετοσύνη κλπ προτείνουν αυτό που πιστεύουν ως καλύτερο... και πλασάρουν ότι μπορούν ως ιδανική λύση.
 
εχω καμμια δεκαρια πετ γυρω γυρω στο σπιτι, το τι εχω ακουσει δεν περιγραφεται, μιλαμε για οτι να, ναι!
Η πλακα ειναι οτι στα λενε και σοβαρα και τα πιστευουν την ωρα που τα λενε.
Λοιπον σε ενα που παω για τα απαραιτητα και επειδη ειναι κοντα στο σπιτι ξερετε γιατι παω;
Γιατι δεν μου λεει τιποτα, μπαινω, ψωνιζω, βγαινω χωρις να μου λεει αν μη τι αλλλο κοτσανες.
Τι να πω νομιζουν οτι ειναι επιστημονες και το χειροτερο ειναι οτι τα ξερουν ΟΛΑ .
Η φραση "δεν ξερω " ειναι διεγραμμενη απο το λεξιλογιο τους!

Οι χειροτεροι δε απο ασχετοσυνη ειναι στις αλυσιδες petcity
 
Η πλακα ειναι οτι στα λενε και σοβαρα και τα πιστευουν την ωρα που τα λενε.
Δεν βρίσκω μισό λόγο για να μην τα λένε. Καναρίνια έχουμε όχι σκυλιά, γατιά.
Πριν πάει κανείς σε κάποιο pet shop έχει περάσει καμιά εκατοστή καναρίνια, η γνώση και οι απαιτήσεις των ιδιοκτητών τους συναντιούνται με τα λεγόμενα του κάθε πέτσοπα.
 
Δεν βρίσκω μισό λόγο για να μην τα λένε. Καναρίνια έχουμε όχι σκυλιά, γατιά.
Πριν πάει κανείς σε κάποιο pet shop έχει περάσει καμιά εκατοστή καναρίνια, η γνώση και οι απαιτήσεις των ιδιοκτητών τους συναντιούνται με τα λεγόμενα του κάθε πέτσοπα.

Δηλαδη σου αρεσει να σου δινουν λαθος πληροφορηση για αυτο που ζητας;
 
Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Μάλλον μέσω ιντερνέτ βλέπω να τις παραγγέλνω αν δε βρω πουθενά αλλού!
Αγόρασα την περασμένη εβδομάδα ξύλινες που πρότειναν όλοι εδώ και το καναρίνι μου ενθουσιάστηκε. Βλέπω ότι έχει γερά πατήματα και το απολαμβάνει. Θέλει λίγο προσοχή στο μέγεθος ανάλογα τις διαστάσεις του κλουβιου. Τις βρήκα πολύ εύκολα μπορώ να πω και μάλιστα διάφορες εταιρείες.
 
Τις βρήκα πολύ εύκολα μπορώ να πω και μάλιστα διάφορες εταιρείες.
Πολύ ευχάριστα νέα Κυριακή μπράβο! Αν θες γράψε ποιες εταιρείες για να βοηθήσεις και την Ντέμη που ψάχνει και δε βρίσκει!
 
Πολύ ευχάριστα νέα Κυριακή μπράβο! Αν θες γράψε ποιες εταιρείες για να βοηθήσεις και την Ντέμη που ψάχνει και δε βρίσκει!
Trixie λέγονται και είναι τέλειες... Βοηθάει και στο ράμφος του...
 
Back
Top