Γενικά Ή νέα κάτοικος της νέας ζευγαρώστρας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης billdere
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Βασίλη όσο είσαι στο στρατό και δεν είσαι κάθε μέρα έξω κράτα αυτές τις πλαστικές 👍 και μετά όταν με το καλό βγεις μπορείς να ασχοληθείς και με αυτό το θεμα 😉

Αυτο λεω και εγω, γιατι οι ξυλινες δν θα προλαβαινουν και να στεγνωνουν.. Και θα τις βαζω νοπες.. Μην πιασουν κ καμια ψειρα..
 
σαν να βλέπω μια πάπια να τσαλαβουτάειιι! Πραγματικά πολύ όμορφο θέαμα!
Ομορφο καθαρό πουλακι, μπραβο Δημήτρη για την κινηση.
Πολυ καλη επιλογη για αυτες τις πατιθρες, βαλε μονο την μεσαία κατω και τις αλλες επάνω
όσο είσαι στο στρατό και δεν είσαι κάθε μέρα έξω κράτα αυτές τις πλαστικές 👍 και μετά όταν με το καλό βγεις μπορείς να ασχοληθείς και με αυτό το θεμα
Κοίτα νύφη που έχασα! Καλή ζωή να έχει μαζί σου Βασίλη μου!
να'μαι και γώ! Μπράβο Βασίλη.. Μπράβο φίλε μου! βλέποντας το πόσο την προσέχεις.. Νιώθω ήσυχος αλλά και περήφανος για την επιλογή μου να σου την εμπιστευθώ!
όσο για το μπάνιο, ναι.. είναι το φετίχ της.. Τρελαίνεται για πλάτσα πλούτσα!
θα συμφωνήσω με τον Γιάννη και τον Γιώργο.. Κράτα τις ελαφρώς τετραγωνισμένες πατήθρες των 22εκ, μία επάνω δεξιά, μία επάνω αριστερά και σε σημείο τέτοιο ώστε στρίβοντας η κανάρα να μην βρίσκει η ουρά στα κάγκελακαι την μεσαία κάτω.
όταν με το καλό απολυθείς.. Θα τα πούμε καλύτερα, θα βρεθούμε και θα τα φτιάξουμε όλα όπως πρέπει, για την καλύτερη δυνατή ευζωία των καναρινιών σου!
και.. Από την μεριά μου,ένα ευχαριστώ σε όλους τους φίλους που απαντήσατε ή θα απαντήσετε στο θέμα του Βασίλη, συμβουλεύοντας τον επίσης.. Είναι πολύ καλό παιδί, νέος,ξέρει πως έχει δρόμο πολύ μπροστά του αλλά έχει και κέφι και μεράκι να μάθει.. Αλλά να μάθει σωστά!
μπράβο σου Βασίλη! σας ευχαριστώ όλους φίλοι μου για τα καλά σας λόγια!
 
να'μαι και γώ! Μπράβο Βασίλη.. Μπράβο φίλε μου! βλέποντας το πόσο την προσέχεις.. Νιώθω ήσυχος αλλά και περήφανος για την επιλογή μου να σου την εμπιστευθώ!
όσο για το μπάνιο, ναι.. είναι το φετίχ της.. Τρελαίνεται για πλάτσα πλούτσα!
θα συμφωνήσω με τον Γιάννη και τον Γιώργο.. Κράτα τις ελαφρώς τετραγωνισμένες πατήθρες των 22εκ, μία επάνω δεξιά, μία επάνω αριστερά και σε σημείο τέτοιο ώστε στρίβοντας η κανάρα να μην βρίσκει η ουρά στα κάγκελακαι την μεσαία κάτω.
όταν με το καλό απολυθείς.. Θα τα πούμε καλύτερα, θα βρεθούμε και θα τα φτιάξουμε όλα όπως πρέπει, για την καλύτερη δυνατή ευζωία των καναρινιών σου!
και.. Από την μεριά μου,ένα ευχαριστώ σε όλους τους φίλους που απαντήσατε ή θα απαντήσετε στο θέμα του Βασίλη, συμβουλεύοντας τον επίσης.. Είναι πολύ καλό παιδί, νέος,ξέρει πως έχει δρόμο πολύ μπροστά του αλλά έχει και κέφι και μεράκι να μάθει.. Αλλά να μάθει σωστά!
μπράβο σου Βασίλη! σας ευχαριστώ όλους φίλοι μου για τα καλά σας λόγια!

Σ'ευχαριστω παρα παρα πολυ Δημητρη!Για ολαα!
Εννοειται πως οταν απολυθω Δημητρη θα τα πουμε και απο κοντα και θα χαρω πολυ να με βοηθησεις!
Και ευχαριστω ολαα τα παιδια του forum για την στηριξη και την βοηθεια τους!
Την δευτερα λογικα θα ειμαι εξοδουχος οποτε θα αλλαξω τα ξυλακια οπως μου ειπατε!
 
ασε που εχω δει πατενταρισμενες πατηθρες τυλιγμενες με γυαλοχαρτο για να τριβονται τα νυχια!)
Γιώργο μου για την ιστορία αυτό το γυαλόχαρτο πληγώνει τα ποδαράκια τους... Δεν κάνει καλό...

Αυτο λεω και εγω, γιατι οι ξυλινες δν θα προλαβαινουν και να στεγνωνουν.. Και θα τις βαζω νοπες.. Μην πιασουν κ καμια ψειρα..
Αν έχεις ζευγαρώστες με 2-3 πατήθρες που δεν λερώνονται μπορείς να βάλεις τις ξύλινες... Δεν πρόκειται να τις κουτσουλήσουν.. εγώ μόνο στην κλούβα το έχω αυτό το θέμα και κάθε μέρα τις πλένω με ζεστό νερό και τις σκουπίζω με χαρτί. Γιατί να μην προλάβουν να στεγνώσουν; Δεν καταλαβα...
 
Αν έχεις ζευγαρώστες με 2-3 πατήθρες που δεν λερώνονται μπορείς να βάλεις τις ξύλινες... Δεν πρόκειται να τις κουτσουλήσουν..
Γιατί να μην προλάβουν να στεγνώσουν;
εδώ θα έλεγα πως δεν έχει άδικο η Αλίκη..
πιστεύω πως ο Βασίλης, μόλις νιώσει χρονικά έτοιμος,θα κάνει το επόμενο βήμα.. Να οργανώσει σωστά τον χώρο εκτροφής του, καθώς και τον εξοπλισμό των κλουβιών του. του έχω εμπιστοσύνη και σίγουρα, αν το ζητήσει,θα τον στηρίξω..
 
Back
Top