Διατροφή Όσφρηση και τροφή (pellets με άρωμα φρούτων)

Ναι, να χρησιμοποιήσω το ίδιο προϊόν για cockatiels μου και μου sun conure. Ωστόσο, η χρήση του "φυσικού" ποικιλία που δεν έχει χρώματα.

Θα είναι ένα καλό προϊόν. Πολλοί άνθρωποι εδώ στην Αμερική χρησιμοποιούμε για τους παπαγάλοι.

Ένα θέμα είναι ότι αν το πουλί τρώει τα δισκία, η βαφή στα τρόφιμα θα αλλάξει το χρώμα των πτηνών feces. Επομένως, μην ανησυχήσετε αν δείτε περίεργα χρώματα για το κλουβί χαρτί.
 
ωχ λες να μην επιτρεπετε να γραψω το ονομα τις εταιριας;
δεν εχω διαβασει τους κανονες...
αν εχω κανει αυτο το λαθος sorry διαγραψτε το παραπανω θεμα...
 
ωχ λες να μην επιτρεπετε να γραψω το ονομα τις εταιριας;
δεν εχω διαβασει τους κανονες...
αν εχω κανει αυτο το λαθος sorry διαγραψτε το παραπανω θεμα...

Νομίζω ότι είναι αποδεκτό. Έχω δει τα ονόματα των προϊόντων που αναφέρονται σε άλλα μηνύματα.
 
Ναι, να χρησιμοποιήσω το ίδιο προϊόν για cockatiels μου και μου sun conure. Ωστόσο, η χρήση του "φυσικού" ποικιλία που δεν έχει χρώματα.

Θα είναι ένα καλό προϊόν. Πολλοί άνθρωποι εδώ στην Αμερική χρησιμοποιούμε για τους παπαγάλοι.

Ένα θέμα είναι ότι αν το πουλί τρώει τα δισκία, η βαφή στα τρόφιμα θα αλλάξει το χρώμα των πτηνών feces. Επομένως, μην ανησυχήσετε αν δείτε περίεργα χρώματα για το κλουβί χαρτί.

σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...χαρηκα που μου επιβεβαιωνεις τις πληρωφοριες που μου εδωσαν..
 
Κι εγώ από όσο ξέρω είναι ok η εταιρία.. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται κατάστημα να πούμε..
 
Καλα η πρωτη φορα, τωρα ομως που τα τρωει πως θα τα αγοραζεις συνεχεια; Ειχα ψαξει παρα πολυ αλλα στην Ελλαδα δεν τα βρηκα πουθενα. Αν και ειχανε ερθει καποια στιγμη παλιοτερα αλλα ο κοσμος δεν τα αγορασε καθολου και σταματησανε οι εισαγωγες τους.

Κι εγω τα χρωματιστα χρησιμοποιω αλλα απο 2 διαφορετικες εταιρειες αναμικτα για να εχει επιλογη στο σχημα και στο χρωμα ο ιδιος και σε περιπτωση που για καποιο λογο υπαρξει προβλημα με μια απο αυτες και δεν εχουν ερθει τροφες, να μην στρεσαριστει και πεινασει για να φαει κατι αλλο. :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
ωχ λες να μην επιτρεπετε να γραψω το ονομα τις εταιριας;
δεν εχω διαβασει τους κανονες...
αν εχω κανει αυτο το λαθος sorry διαγραψτε το παραπανω θεμα...
Από τη στιγμή που δεν είσαι ο ιδιοκτήτης της Zupreem ή δεν έχεις οικονομικές συναλλαγές μαζί της, τότε επιτρέπεται. :)
 
Από τη στιγμή που δεν είσαι ο ιδιοκτήτης της Zupreem ή δεν έχεις οικονομικές συναλλαγές μαζί της, τότε επιτρέπεται. :)

Σταύρο αν δεν επιτρέπετε να δώσω ούτε το site πες μου το, δεν έχω καμιά οικονομική σχέσει με την εταιρία...

Φίλοι μου,
πήρα το τηλέφωνο από τον φίλο μου και επικοινώνησα με τον προμηθευτή...
μου είπε ότι το προϊών μόλις το παρέλαβε και έχει ξεκινήσει η διάθεση του... λόγο του ότι μπορεί να καθυστερήσει να φτάσει στην γειτονιά σας μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί του ώστε να συνενωθείτε πως θα το παραλάβετε από το κατάστημα που σας βολεύει... λόγο του ότι δεν μπορώ να γράψω εδώ το τηλέφωνο του σας γράφω το site για να βρείτε από εκεί τα στοιχεία για επικοινωνία. (AQUALIFE)
Όποιος θέλει μπορώ να του δώσω τηλέφωνο επικοινωνίας prive ...


μην ανησυχείτε που δεν θα δείτε τίποτα σχετικά με τροφές στο site …; Πάρτε τηλέφωνο και μιλήστε με τον κύριο Βασίλη.
 
για να μην παρεξηγηθώ
Θέλω να συμπληρώσω ότι ο προμηθευτής δεν πουλάει λιανική αλλά μόνο στα καταστήματά ( pets )... Μπορείτε να συνενωθείτε για να τα στείλει στο πετ που σας βολεύει...
 
Back
Top