Γενικά Όταν η φύση.... "ζωγραφίζει"!

όταν με το καλό, κατά την νέα περίοδο, δουν το φως της μέρας οι νεοσσοί τους,όπως στο είχα πει άλλωστε το ένα θα έρθει στην παρέα σου.. Και δεν το συζητώ!:)
Ααα ώστε διάλεξες γαμπρό; Είμαστε σίγουρη ότι η δικιά σου είναι νύφη και όχι γαμπρός; 😛
 
Σαν μικρα αριστουργηματα είναι ολα τους ζωή να εχουν! Μου θυμίζεις τον εαυτό μου οταν ξεκινησα πριν 20 χρόνια. Μου ξύπνησες ευχάριστες αναμνήσεις.. Να είσαι καλά και να τα χαίρεσαι όλα!
 
Σαν μικρα αριστουργηματα είναι ολα τους ζωή να εχουν!
Είναι ναι! Όχι να το παινευτώ αλλά είναι! Γι αυτό λέω συνέχεια η φύση ξέρει τι κάνει! Να την σεβόμαστε! 😉

Μου θυμίζεις τον εαυτό μου οταν ξεκινησα πριν 20 χρόνια. Μου ξύπνησες ευχάριστες αναμνήσεις.. Να είσαι καλά και να τα χαίρεσαι όλα!
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! Εεε από ζήλο άλλο τίποτα! Έχουμε και με το παραπάνω! 😛 Κι εσύ Τζωρτζίνα μου με καναρινάκια ξεκίνησες;

Cofee υπέροχος
Ναι είναι! Σ ευχαριστώ πολύ Λευτέρη μου! Και από κοντά είναι ακόμα πιο όμορφος! Έχουμε για όλα τα γούστα! Παράπονο δεν έχω! 😛
 
Είναι ναι! Όχι να το παινευτώ αλλά είναι! Γι αυτό λέω συνέχεια η φύση ξέρει τι κάνει! Να την σεβόμαστε! 😉


Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! Εεε από ζήλο άλλο τίποτα! Έχουμε και με το παραπάνω! 😛 Κι εσύ Τζωρτζίνα μου με καναρινάκια ξεκίνησες;


Ναι είναι! Σ ευχαριστώ πολύ Λευτέρη μου! Και από κοντά είναι ακόμα πιο όμορφος! Έχουμε για όλα τα γούστα! Παράπονο δεν έχω! 😛
πλουραλισμός Αλίκη μου πλουραλισμός.. Έτσι είναι, εντάξαμε σε κατηγορίες τους ανθρώπους, τουλάχιστον στα ζωάκια ας τα επιτρέπουμε να συνθέτουν τα δικά τους χρώματα, ας σεβόμαστε τις προτιμήσεις τους όσο είναι αυτό εφικτό. Έτσι μας εκπλήσσουν ευχάριστα.
 
Πολυ ομορφα τα πουλακια σου να τα χερεσαι μια χαρουλα.
 
Back
Top