Γενικά Ύπνος parrotlet με ανοιχτά πόδια

Κι εγώ θα έλεγα ότι δεν είναι πρόβλημα. Αν όμως σε προβληματίζει και θέλεις να δοκιμάσεις να το αλλάξεις μπορείς να γεμίσεις όλες τις γωνίες του κλουβιού με μεγαλούτσικα κρεμαστά παιχνίδια ώστε να μπλοκάρεις τα σημεία που θα πήγαινε να γατζωθεί.
 
@MARY58χαχαχαχαχ βλέπεις τι μαϊμού είναι έτσι ;😂😂 τον μαλώνει γιατί θέλει το χαρτάκι που κρατάει να το γεμίσει τρύπες 😂 μ έχει τρυπήσει και χαρτονομίσματα 😏 ο Σοφοκλης σου είναι Θεούλης αλλά φαντάζεσαι τι κρεβατομουρμούρα θα τον κάνει έτσι ;🤓😂
[automerge]1687681796[/automerge]
@PantelisTs καλα κανείς και Λές την άποψη σου ,γι αυτό είμαστε εδώ άλλωστε και πολλές φορές ο γραπτός λόγος παρεξηγείται . Αυτό που θέλω να σου εξηγήσω είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να την ενοχλεί κάτι στον ύπνο καθώς αυτό το κάνει ακόμη και εκτός κλουβιού όταν θέλει να κοιμηθεί . Εβαλα φωτό πιο πάνω που το κάνει στην κουρτίνα . Το κλουβί της έχει πολλά παιχνίδια που όσα είναι κοντά στα κάγκελα τα χρησιμοποιεί με τον ίδιο τρόπο. Κάνοντας δηλαδή σπαγγάτο πιάνοντας το παιχνίδι και τα κάγκελα του κλουβιού ..
[automerge]1687681934[/automerge]
@Anna Maria Mp αχ κορίτσι μου της έχω βάλει και πιάνει με το ένα πόδι τη πατηθρα και με το άλλο τα κάγκελα κάνοντας σπαγγάτο 😂😂 αν δεν πιάσει κάγκελο έστω με το ένα πόδι ύπνο δεν έχει 😏 τι στο καλό pole dancer έχω ;
[automerge]1687682097[/automerge]
@Φοίβος καλημέραααα! Όσα παιχνίδια και αν εβαλα ή πατηθρα πάλι χρησιμοποιεί τα κάγκελα για να βάλει το ένα πόδι και με το άλλο πιάνει το εκάστοτε παιχνίδι ή πατηθρα αντίστοιχα.. αν δεν έχει ανοιχτά πόδια δεν κοιμάται ..ακόμη και εκτός κλουβιού αν θέλει να κουρνιάσει πάει στη κουρτίνα και κάνει σπαγγάτο όπως εδώ
 

Συνημμένα

  • IMG_1283.webp
    IMG_1283.webp
    299,1 KB · Προβολές: 6
Τελευταία επεξεργασία:
αν δεν έχει ανοιχτά πόδια δεν κοιμάται ..ακόμη και εκτός κλουβιού αν θέλει να κουρνιάσει πάει στη κουρτίνα και κάνει σπαγγάτο όπως εδώ

E άστην ήσυχη τότε. 😀
 
Back
Top