Ασθένειες Αίμα στο δάχτυλο του καναρινιού

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Leo99
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Στην αρχη ομως ηταν και εσενα μαζεμενη λιγοκινητη και φοβισμενη;
Φίλε μου έτσι ακριβώς ήταν και το θεωρώ και απόλυτα φυσιολογικό. Το πόδι είναι ένα σημείο του σώματος το οποίο το χρησιμοποιούμε πάρα πολύ συχνά. Εσύ αν χτυπούσες το πόδι σου θα είχες όρεξη για χορό; Όχι φυσικά. Θα έκανες ότι κάνει και η κανάρα σου. Θα καθόσουν και θα περίμενες να γιατρευτει. Μην ανησυχείς λοιπόν για αυτό που έτυχε. Συμβαίνουν αυτά. Κάντε τώρα την θεραπεία και είμαι παραπάνω από σίγουρος, πως σε λίγο καιρό θα σου περνάει αδιάφορο το εάν έχει νύχι ή όχι.
 
Θα σου πω οτι τα λογια σου μας δινουν δυναμη και μας ηρεμουν φιλε μου πραγματικα! Κατεβαινει τρωει σπορακια και μετα ξαπλωνει στη γωνιτσα του κλουβιου. Οποτε υποθρτω ειναι για να εχει ισορροπια και να χαλαρωσει
 
.2. Αγοράζεις την αποτελεσματική κρέμα https://petbirds.gr/product/beaphar-epithol/
* Εφόσον θα πάτε στον γιατρό θα σας τα πει κι εκείνος. Δώστε προσοχή ώστε να μην λερωθεί το πτέρωμα του.

. **ειναι πολυ μαζεμενη και φοβισμενη
**και σίγουρα θα πονάει

Μακαρι ειλικρινα τι ηταν αυτο που μας βρηκε σημερα η συντροφος μου ειναι και αυτη λυπημενη σε λιγο σχολαει τα λεμε παιδακια μας οχι απλα πουλια ειναι η ζωη μας.

***Κατεβαινει τρωει σπορακια και μετα ξαπλωνει στη γωνιτσα του κλουβιου. Οποτε υποθρτω ειναι για να εχει ισορροπια και να χαλαρωσει
Αντιλαμβάνομαι την αγωνία σας, κάποια πουλάκια για κάποιους από εμάς αντιπροσωπεύουν κάτι περισσότερο από pet...
Το ότι το πουλί τρώει είναι στα υπέρ ΠΑΝΤΑ
Γρήγορα περαστικά, όλα θα πάνε καλά!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Εχω βιωσει την πονηρια απο την ιδια μου την οικογενεια οποτε οχι απλα αντιπροσωπευουν αλλα ειναι τα παντα για καποιους απο εμας. Αγνες ψυχες με δυο ματακια ολο αγαπη να σε κοιτουν για αυτο τρελαθηκα πριν.
 
Αγνες ψυχες με δυο ματακια ολο αγαπη να σε κοιτουν για αυτο τρελαθηκα πριν.
Αφού λοιπόν (λογικά) όλα εξελίσσονται ομαλά, ας κάνω λίγο χιούμορ, :)γι΄ αποσυμφόρηση.
Έχετε καναρινάκι γι΄αυτό, για πάρτε ένα παπαγαλάκι να δείτε πως θα σας κοιτάζει!
Όλοι λίγο πολύ τρελαινόμαστε με τις άτυχες στιγμές τους, περαστικά να είναι μόνο!
 
Σας ευχαριστω πολυ ολους ειλικρινα. Οσο υπαρχουν ανθρωποι με τετοια αγαπη προς αυτες τις ψυχες υπαρχει ελπιδα για αυτη την κοινωνια. Τα παπαγαλακια εχουν τη δικη τους χαρη.
 
Back
Top