Αγάπη μου έρχομαι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Vada
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Vada

Parrots Expert
Εγγραφή
17 Μαϊ 2020
Μηνύματα
1.966
Πόλη
Λάρισα
Το παρακάτω video δείχνει τί μπορεί να σκεφτεί και να κάνει ένα αρσενικό σκυλί προκειμένου να συναντήσει την αγαπημένη του σκυλίτσα.🐶
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Το θεωρώ σημαντικό βίντεο!
Θα έπρεπε "κάποιοι", (έστω) από τέτοια και παρόμοια αστεία βιντεάκια να "απομωνώνουν" και να σκέφτονται ότι τα υπόλοιπα ζώα διαθέτουν νου και αισθήματα και δεν διαφέρουν ημών!
 
@Sissy απόλυτα συμφωνώ Σίσσυ μου, αλλά με μουσική επένδυση το mission impossible, σου έδινε την εντύπωση, τουλάχιστον σε εμένα την έδωσε, ότι ο εφευρετικός σκυλάκος, θα την απελευθερώσει κ θα τρέχουν στο χωράφι σαν παιδιά των λουλουδιών όπου ΕΚΕΙ θα χαρούν τον έρωτα τους! Ναι σίγουρα συμφωνώ μαζί σου, ούτε τα ένστικτα είναι μόνο δικά τους, ούτε το δικαίωμα στην αγάπη, ελευθερία, φροντίδα, ζεστασιά κ θρήνο είναι μόνο δικά μας. Καλημέρα να έχουμε έστω κ βροχερή.
 
@Sissy απόλυτα συμφωνώ Σίσσυ μου, αλλά με μουσική επένδυση το mission impossible, σου έδινε την εντύπωση, τουλάχιστον σε εμένα την έδωσε....
Δεν αμφέβαλλα στιγμή για το πως σκέφτεσαι Μαίρη μου και τι άποψη θα είχες για κάθε ζωάκι.
Ο γλυκός, τρυφερός αλλά και ο (πολλές φορές) "διασκεδαστικός" τρόπος γραφής σου, αναδυκνείει τον χαρακτήρα σου!⭐
Συγνώμη αν η απάντησή μου φάνηκε ότι μπορεί να κρύβει "κάτι άλλο"....αλλά
Είμαι αγανακτισμένη με τον βασανισμό που βλέπουμε να γίνεται σε πολλές απ' αυτές τις ψυχούλες,
από ψυχικά ανώμαλους και εν δυνάμει δολοφόνους ζώων και ανθρώπων!!
 
Back
Top