Αγορά Αγορά καναρινιού-Κομοτηνή

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης MrNek36
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

MrNek36

PB Member
Εγγραφή
28 Απρ 2018
Μηνύματα
539
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα, ψάχνω εκτροφεα στην Κομοτηνή για αγορά καναρινιού. Προκειτε να γίνει από φιλικό πρόσωπο ή αγορά και θέλω να δω αν υπάρχει κανένας. Ανεξαρτήτως ράτσας. Όποιος εκτρέφει στην Κομοτηνή και πουλάει ας απαντήσει
 
Καλημέρα.
Μήπως υπάρχει κάποιος σύλλογος εκεί πέρα στην περιοχή για να δεις μήπως απευθυνθείς σε αυτόν για να σου προτείνουν εκτροφείς;
Είδα μία σελίδα στο facebook που λέγεται "Καναρίνια Ξάνθης".
Δεν ξέρω αν σε βολεύει, απλά το προτείνω μιας και είναι κοντά.
 
Τέλεια! Πολύ ευχάριστα και καλά νέα! Με καλό να αποκτήσεις το φτερωτό σου φιλαράκι! 🙂👍

Πολλά μπράβο και στο μέλος μας nikosk1 για την εξυπηρέτηση και την κίνηση του! 🙂
 
Το πουλάκι παραδόθηκε! Εύχομαι να σάς συντροφεύει για πολλά χρόνια και να χαρείτε πολλά και όμορφα κελαηδίσματα.
Ευχαριστούμε παρα πολύ, το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι σε καλά χέρια και δεν θα κακοπεράσει!

Θέλω να τονίσω πόσο εξυπηρετικός ήταν ο nikosk1 καθώς έφερε το πουλί με το αυτοκίνητό του.
 
Το πουλάκι παραδόθηκε! Εύχομαι να σάς συντροφεύει για πολλά χρόνια και να χαρείτε πολλά και όμορφα κελαηδίσματα.
Ευχαριστούμε παρα πολύ, το μόνο σίγουρο είναι οτι είναι σε καλά χέρια και δεν θα κακοπεράσει!

Θέλω να τονίσω πόσο εξυπηρετικός ήταν ο nikosk1 καθώς έφερε το πουλί με το αυτοκίνητό του.
Έξοχα! Χάρηκα πολύ με την έκβαση της συνεργασίας! Θερμά συγχαρητήρια στον Νίκο για την άψογη και φιλική εξυπηρέτηση του! Αυτό αποδεικνύει πολλά! Να σου ζήσει το νέο σου απόκτημα! Μπράβο σου για την φροντίδα και την καλή ζωή που θα του παρέχεις! 🙂👍
 
Αν το γεγονος οτι μου έστειλε σήμερα η κοπέλα μου δυο ηχογραφήσεις που έπερνε τα αυτιά με το κελάηδισμα σημαίνει οτι προσαρμόστηκε τότε ναι! By the way τώρα κατάλαβα τη διαφορά με το κελάηδισμα των μαλινουα. Άλλη μια φορά ευχαριστούμε πολύ!
 
Ωραία χαίρομαι γι'αυτό! Γι'αυτό δίνω πάντα λίγο τροφή μαζί ηρεμούν ποιό γρήγορα στο νέο περιβάλλον.
Σωστο και αυτό ειναι κατι που δεν το ξέρουμε οι νέοι και καλα κανετε και το αναφερετε
 
Back
Top