Γενικά Αγόρασα μπλε ringneck 120€, είναι καλή η τιμή του;

christos1948

PB New Member
Εγγραφή
18 Μαρ 2014
Μηνύματα
229
Πόλη
Λευκωσία
χθες αγορασα ενα μπλε ringneck ημερο για 120 ευρο. Ειναι καλη η τιμη του;τι πρεπει να χερω για αυτα τα πουλια;
 
απο πετ σοπ το πηρες; φυσιολογικη η τιμη!
 
ποσο μηνων ειναι; στην κυπρο ειναι; γιατι ψαχνω για αγορα ringneck αρσενικου στην ελλαδα!
 
ο εκτροφεας μου ειπε να τον εχω σε κουτι γαι ακομα 2-3 ευδομαδες, ειναι σωστο;
 
Είναι αρκετά μικρό, θέλει ακόμα ζεστασιά και πιθανόν κάποια ταϊσματα στο χέρι.
Να σου ζήσει!
 
απο πετ σοπ το πηρες; φυσιολογικη η τιμη!

120 ευρώ φυσιολογικά για
μπλε ringneck
και μάλιστα και μέσα στην κρίση μονο στην ελλάδα μπορείς να το ακούσεις και να το δης-αισχροκαιρδια και για μωρο
 
εχουμε πρωτια στην ευρωπη! σε τιμες κ τροφες και ασε απο τα υπολοιπα και παρολο την κριση η τιμες σταθερες -ποσα πετ σοπ εκλεισαν; Κανενα-
 
120 ευρώ φυσιολογικά για
μπλε ringneck
και μάλιστα και μέσα στην κρίση μονο στην ελλάδα μπορείς να το ακούσεις και να το δης-αισχροκαιρδια και για μωρο

Κριση, κριση αλλα και η κουτση Μαρια (συγνωμη Μαρια :D ) πηρε iphone των 500 ευρω λες και ειχε και στο χωριο της και δεν ζει πια χωρις αυτο αφου τρωει κουλουρι και το διατυμπανιζει στο φεισμπουκ. Μηπως επρεπε να τα χαριζουν τα πουλια; Τι δουλεια εχει η κριση με την εκτροφη παπαγαλων;
 
τελικα εγω πηρα πριν 30 λεπτα ενα πρασινο ringneck αρσενικο 3 χρονων 80 ευρο απο πετσοπ... Φυσιολογικη τιμη για πετ σοπ ιδιως την εποχη που τον παιρνω...
 
Κριση, κριση αλλα και η κουτση Μαρια (συγνωμη Μαρια :D ) πηρε iphone των 500 ευρω λες και ειχε και στο χωριο της και δεν ζει πια χωρις αυτο αφου τρωει κουλουρι και το διατυμπανιζει στο φεισμπουκ. Μηπως επρεπε να τα χαριζουν τα πουλια; Τι δουλεια εχει η κριση με την εκτροφη παπαγαλων;
για πες μου που πουλιετε απο ζακο μεχρι Lovebird σε αυτες της τιμες; Πιστευω γνωριζης τις τιμες σε ολοι την ευρωπη -μεταπωληση κανουν ολα τα πετ-δεν ειπα να χαριζουν αλλα να μην αισχροκερδουν
 
Εντάξει είναι η τιμή. Τα ταίσματα μήπως πρέπει να είναι περισσότερα από τρία;
 
Back
Top