Γενικά Αγόρασα μπλε ringneck 120€, είναι καλή η τιμή του;

χθες αγορασα ενα μπλε ringneck ημερο για 120 ευρο. Ειναι καλη η τιμη του;τι πρεπει να χερω για αυτα τα πουλια;
καταρχην να σου ζησει! Το λαθος που εκανες ειναι οτι οτι θα επρεπε πολυ πριν το παρεις να εχεις μελετησει και μαθει τι χρειαζεται..φιλικα..
 
οι κανονικες τιμες των πετ σοπ
Παπαγαλοειδή
αυτές είναι οι τιμές ενός καταστήματος. Ως ένδειξη χρήσιμες και ευχαριστούμε.

5 πάνω 5 κάτω δεν γίνεται κάποιος θύμα. Να σου ζήσει Χρήστο. Μια χαρά είναι. Πρόσεχέ το τώρα που είναι μικρό και καλή αποστείρωση στα εργαλεία τροφής.
 
αφου λετε οτι λειτουργουν νορμαλ-τα πετ σοπ
ΤΡΟΦΗ ΠΑΠΑΓΑΛΩΝ LORO ARA MIX 1Kg. Τροφή για παπαγάλους 1kg | kanarienhaus.gr/index.php?page=shop.product_details&product_id=768&flypage=flypage.tpl&pop=0&option=com_virtuemart&Itemid=89

b57bc68e2.jpg

ΤΡΟΦΗ ΠΑΠΑΓΑΛΩΝ LORO ARA MIX 15Kg.
€77,00
παντου στην ευρωπη-φαινετε οτι ερχοντε με ιδιωτικο αεροπλανο
LORO ARAMIX
Versele Loro Parque Mix Ara - 15 kg
Bestell-Nr.: F12006

EAN 5410340219942

Sofort versandfertig,
Lieferzeit 1-3 Werktage

Statt 33,90 €*

Sie sparen: 11,8 %

Aktueller Preis:

29,90 €*
Inhalt: 15 Kg

Grundpreis: 1 Kg = 1,99 € *
 
Στην επαφή που έχετε τώρα, ταυτόχρονα φρόντιζε να του μιλάς. Έτσι κι αλλιώς τα βασικά θα τα μάθει αυτονόητα από την επαφή σας. Δεν είπαμε αυτό trezor 7. Τι προτείνεις επί της ουσίας;
 
Τα 3 ταισματα μεχρι να γεμισει ο προλοβος, αφου εχει αδειασει τελειως τουλαχιστον μια φορα στο 24ωρο, ειναι καλα για πουλακι 5-6 εβδομαδων και ανω. Ζυγισμα καθε πρωι και το 12% του βαρους του σε κρεμα για καθε ταισμα ειναι ενας καλος οδηγος.
 
Φίλε επειδή είμαι Κύπρο και ξέρω τιμές εκτροφέων.. Είναι πολλα δυστυχώς! 80-100 τουσ βρίσκεις πιστεύω.
εγω οσους ρωτησα ημερο ringneck ταισμενο με συριγγα πανω απο εκατο. και για αγριο μπλε ειναι περιποθ 80 και πανο
 
Χρήστο μου τώρα το πήρες το πουλάκι, κοίτα την σωστή περιποίησή του. Αφού σαν λαός μας αρέσει να λέμε σε κάποιον ότι την "πάτησε" κι εμείς θα το χειριζόμασταν αλλιώς. Τι ρωτάς για τα λεφτά; Με την ανατροφή του ασχολήσου.
 
ασχολουμε με την ανατροφη του, ηδη εκανε μεγαλα βηματα σκαρφαλονει μονος του στον ωμο μου και αρχισε τις πρωτες του πτησεις. τον πειρα και στον κτηνιατρο και μου ειπε οτι ειναι υγιεστατος.
 
απολαυσε τον κ ασε να παιρνουν απο πετ σοπ κ να αρρωσταινουν κ να ψοφαν, μη χανεις τις ωραιες στιγμες με το παπαγαλο σου σκεφτοντας τετοια πραγματα
εσυ εχεις κ εναν απολυτο επαγγελματια να ρωτας
 
Μπορείτε να αναφέρετε και δημόσια για την ενημέρωση και όλων μας. Οι καλοί εκτροφείς μας ενδιαφέρουν όλους.
 
Back
Top