Ανακαινιση Εκτροφειου

Εγγραφή
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.810
Πόλη
Κιλκίς
Προς χαρην της τρελας μας και της εναρξης (για καποια πουλια που δεν γεννησαν περυσι) της αναπαραγωγικης περιοδου με προγραμμα 8 εβδομαδων ειπα να ανακαινισω και το χωρο μιας και (πρωτα ο Θεος) θα γινουμε πολλοι.
Πριν
Ο χωρος των καναρινιων.webp
Μετα
ο χωρος των πουλιων.webp οι ζευγαρωστρες στη σειρα.webp this is a men's world.webp χωρος καθαρισμου-αποθ. τροφων & φαρμακων.webp
 
Μενω αναυδος! Παρα πολυ οργανωμενο! Συγχαρητηρια! Ελπιζω κι εγω καποτε να αποκτησω εναν τετοιο χωρο! Ευχομαι μολις ερθει η ωρα να τα γεμισεις ολα τα κλουβια και να μην φτανουν!
 
Καλορίζικο κύριε Γιώργο! Φοβερή η οργάνωση! Συγχαρητήρια!
 
Και η απορια μου τωρα, στις κατω φωτογραφιες στην τριτη το πανω αριστερα κλουβακι που εχει ενα μεγαλο καναρινι τι ειναι;
 
πολυ καλο και πολυ οργανωμενα! Μακαρι να μπορουσα να το εκανα και εγω αυτο αλλα μονο οταν παρω συνταξη σε 25 χρονια δηλαδη... μιας και λογω δουλειας εχω μεταθεσεις!
 
Συγχαρητήρια φίλε Γιώργο. Πολύ καλός χώρος. Καλορίζικο και καλές γέννες
 
Μπραβο!
Ευχομαι πολλα, υγιει κ χαρουμενα πουλακια!
 
Μπραβο Γιωργο συγχαρητηρια για την δουλεια που εχεις κανει.
Θα ειναι τυχερα τα πουλακια που θα εχεις μεσα, πραγματικα πολυ ωραιο.
 
ανακαινιση εκτροφειου

μπραβο φιλε μου πολυ ωραιος ο χωρος σου να τον χαιρεσε με πολλα και γερα πουλια φιλικα σακις_40
 
Πολύ ωραίο να το χαίρεσαι. Από ότι είδα έχεις και σύστημα ημέρας νύχτας ιδιοκατασκευή.
 
Καλορίζικο και πάντα γεματο με υγιή πουλιά!

Αλοίμονο αν και οι επαγγελματίες δεν μας παρουσιάζουν τετοιες εικόνες!

Γιώργο, από που και πόσες ώρες την ημέρα αερίζεται και φωτίζεται με φυσικό τρόπο το bird room?
 
Σωστα Κωστα μου, υπαρχουν συνολικα 4 χρονοδιακοπτες, 3 βασικοι για ελεγχομενο φωτισμο +1 extra συνδεμενος με λαμπακι νυχτος πολυ χαμηλου φωτισμου το οποιο σβηνει 15 λεπτα μετα το τελευταιο και αυτο για να παρουν '' θεση υπνου '' και οι αργοπορημενοι :D , την περιοδο αναπαραγωγης σβηνει μιση ωρα αργοτερα απο τα αλλα γιατι ολο και θα τυχει καποια μανα να ταιζει τελευταια ωρα. Γενικα τα πουλια μαθαν ετσι και δεν εχω προβλημα ωστε να αναζητησω κατι πιο εξεζητημενο.
 
Back
Top