Ανακαινιση Εκτροφειου

Γεια σου Τζινακι μελισταλαχτο με τα καλα σου λογια. Μονο μια διορθωση, επαγγελματισμος δεν υφισταται γιατι αυτο απαιτει μειωμενο συναισθημα υποχωρηση που δεν θα κανω ποτε στα αγαπημενα μου χομπυ ( καναρινια-ψαρεμα) αν και υπαρχουν απειρα παραδειγματα και για τα δυο. Φυσικος φωτισμος και αερισμος υπαρχουν θα 'λεγα ικανοποιητικα στο χωρο αφ' ενος απο το παραθυρο (90Χ45) που φαινεται στη φωτο και αφ' εταιρου απο την πορτα απο την οποια ειναι τραβηγμενες οι μακρυνες φωτο και διαθετει ανοιγμα ( παραθυρο με σιτα οπως και το μικρο ) 1.30Χ80. Αυτη η πορτα βλεπει ηλιο φατσα τουλαχιστον 5 ωρες την ημερα και κλεινει το βραδυ και τις παγωμενες μερες εννοειται.
 
Φιλε μου γιωργο ελπιζω τα καναρινια να μην καταληγουν εκει που καταληγουν τα ψαρια μιας και τα ανεφερες στην σειρα και τα δυο σαν αγαπημενο σου χομπι 😛
 
-Αντε και με το καλό η φετινή παραγωγή.
Μπράβο Γιώργο ωραίο, έγινε.Αν καταφέρεις να περνάς και κάποιες ώρες
εκει μέσα, θα φτιάξεις και συκώτι.
 
Συγχαρητήρια, να πάνε όλα καλά, καλή επιτυχία πάντα, και σε ευχαριστούμε.
 
πολυ ωραια φιλε πολλοι ζηλευουμε που δεν εχουμε την δυνατοτητα να εχουμε αυτον τον χωρο μπραβο

υστ μ΄αρεσει το βεγγε κουζινακι σου
 
Εχω παθει...😱 πλακα.. Τελεια ειναι ολα.Απο αυτα που ειδα... Καταλαβα πως εχετε ΜΕΓΑΛΗ αγαπη για τα πουλακια. Ενα Μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ... Ειναι λιγο πιστευω μπροστα σε αυτα που κανετε... Και πιστευω πως θα συνεχισετε να κανετε ακομα. Υ. Γ την μεγαλη κλουβα που ειδα πισω, ακριβως την ιδια εχω και εγω που μου χαρισε ο (παοκι). Εκει εχω τους φλωρους-καρδερινες. Τα αλλα μονα τους σε δικα τους κλουβια (καναρινι-γκλοστερ).:D
 
Πραγματικα καταπληκτικο, φτιαγμενο με μερακι και αγαπη γι'αυτο που κανει οπως αλλωστε μας εχει συνηθισει ο Γιωργος. Μπραβο φιλε μου!
 
Eιναι υπεροχο σαν εσας φιλαρακια μου καλα. Και βεβαια θα το εξετασω απο κοντα!
 
Back
Top