Γενικά Αντί για κονούρα μου ήρθε ροζέλα, να την κρατήσω;

dimomoris123

PB New Member
Εγγραφή
17 Νοε 2020
Μηνύματα
23
Πόλη
Λιβαδειά
Πρίν περίπου 2 εβδομάδες πήρα εναν παπαγάλο απο καρδιτσα! Μου ήρθε με μεταφορική.Ειχα ζητησει green cheek gonure αλλα μου έφερε μία ροζελα.Εχω βαλει αγγελια για την ροζελα αλλα θέλω και την γνώμη σας λετε να την κρατησω?
 
@dimomoris123 για αυτό χρειάζεται προσοχή! Το θέμα είναι εσείς τι θέλετε να κάνετε. Έχετε μελετήσει καθόλου τις ροζέλες; Εμένα μου αρέσουν πολύ, είχαμε παλαιότερα ένα αρσενικό αλλά δεν είναι και πολύ κοινωνικά με τους ανθρώπους. Πάντως είναι κρίμα να την κρατήσετε αν δεν είστε έτοιμος. Εμένα αυτή είναι η συμβουλή μου!
 
@dimomoris123 Εγώ θα σου πρότεινα να κινηθείς νομικα. Από το petπωλειον το παρήγγειλες? (χωρίς να γίνομαι αδιάκριτος, το λέω για επόμενους υποψήφιους πελάτες του μαγαζιού ώστε να μην την πατήσουν)
 
Εχει γράφει σε πααααααααρα πολλά φόρουμ. Κ fb το συγκεκριμένο, απορώ πως λειτουργεί ακόμα
Οι περισσότεροι παθοντες ροζελα πήρανε, ζήταγες κοκατιλ; ροζελα! Ρινγκνεκ ροζελα
Ίσως ήταν το τυχερό του στο πουλακι που το πήρες!
Πόσο την πήρες την κονουρα;(Ροζελα)
 
@christina07 οι απατεωνες οταν σε κλεβουν δεν σηκωνουν το τηλεφωνο😞
Αν το τηλέφωνο που έχουν είναι κινητό ή αν έχουν email, στη θέση σου (κι εφόσον πρόκειται για γνωστούς απατεώνες) στείλε τους ένα μήνυμα ότι αύριο το πρωί θα κάνεις καταγγελία και μήνυση στην Αστυνομία. Και τότε θα σε πάρουν πίσω
 
@ianos

Σωστη σκεψη αλλα δεν θα ειναι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος που θα το κανει.
Δεν βρισκεις ακρη με τον συγκεκριμένο.
Αντώνη ποιος είναι αυτός; Ο γνωστός από παλιά (νομίζω από Φιλοπάππου;)
 
Οχι ειναι απο Καρδιτσα αυτός,Αποστολος Κριαρας με το ονομα.
Έχει πάει μέχρι κλιμάκιο δασαρχείου να του κατασχέσουν αγριοπούλια και τους κατήγγειλε κιόλας ότι δεν έχουν το δικαίωμα,οτι του έκλεψαν το μεροκάματο..
 
@PanagiotisAgrinio

Ναι το εχω διαβασει αυτο που αναφερεις και συγκεκριμενα εδω


Για το ιδιο μαγαζι υπαρχουν και τα παρακατω

 
@Tony Forpus το βίντεο που δείχνει πως τα πιάνουν είναι από τα χειρότερα πράγματα που έχω δει.. και γελάνε κι ολας... πραγματικά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι; Τόσοι άνθρωποι «την πάτησαν». Ακόμα να το κλείσουν; Όχι ότι είναι μόνο αυτό, φυσικά θα υπάρχουν κι άλλα, αλλά από κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε!
 
Εχει γράφει σε πααααααααρα πολλά φόρουμ. Κ fb το συγκεκριμένο, απορώ πως λειτουργεί ακόμα
Οι περισσότεροι παθοντες ροζελα πήρανε, ζήταγες κοκατιλ; ροζελα! Ρινγκνεκ ροζελα
Ίσως ήταν το τυχερό του στο πουλακι που το πήρες!
Πόσο την πήρες την κονουρα;(Ροζελα)
120 ευρω την πηρα αλλα τωρα θα την δωσω και θα παρω κονουρα ξερετε κανέναν αξιοπιστο ξερετε? έχω βρει εναν στο κουκακι (petshopantonis) καπως ετσι αλλα θα παει καποιος γνωστός μου να το δεί
 
Αντώνη ποιος είναι αυτός; Ο γνωστός από παλιά (νομίζω από Φιλοπάππου;)
εχει και γνωστο απατεωνα φιλοπάπου ?γιατι σκοπευα να παρω απο εκει στην αρχη απο εναν που εχει ανεβασει κατι αγγελιες στην χρυση ευκαιρια με κονουρες , κοκατιλ και μονκ
[automerge]1607604347[/automerge]
Αφου δεν σου εστειλε κοτοπουλακι να εισαι ευχαριστημένος!
χαχα τουλαχιστον οι ροζελες κοστιζουν περιπου οσα εδωσα
 
Back
Top