Γενικά Αντί για κονούρα μου ήρθε ροζέλα, να την κρατήσω;

@Tony Forpus το πρώτο πετ σοπ είναι στην πόλη μου και είναι κυριολεκτικά απεσιο...τα πουλιά είναι σε άθλια κατασταση το ίδιο και τα ερπετά που έχει...μια φίλη μου πήρε ένα κοκατηλ από εκεί πέρα (υγιεστατο και μικρό σε ηλικία από ότι της είπε) και χτες ανακαλύψαμε ότι έχει καρίνα...πραγματικά το ξανά λέω τα πουλιά είναι σε κατάσταση αιδιας...έχει ένα σκασμο ροζελες κοκατηλ και ρινγκ Νεκ στα κλασικά στρογγυλά κλουβιά εκτεθημενα έξω στο πεζοδρομιο και να περνάει κόσμος και να πειράζει τα κλουβιά και να τρομάζει τα πουλιά..συγνώμη που είμαι τόσο απότομος αλλά κάθε φορά που περνάω από εκεί μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι.Μην ψωνηζετε από εκεί !
 
εχει και γνωστο απατεωνα φιλοπάπου ?γιατι σκοπευα να παρω απο εκει στην αρχη απο εναν που εχει ανεβασει κατι αγγελιες στην χρυση ευκαιρια με κονουρες , κοκατιλ και μονκ
@dimomoris123 Κάτι παρόμοιο 😛Αυτός πλασάρει πουλάκια ημέρα, μωρά για τάισμα κλπ και σου στέλνει ένα αγρίμι με κομμένα φτερά που προέρχεται από χώρες με μεγάλα εκτροφεια και κακές συνθήκες διαβίωσης πτηνων. Πληρώνεις κούκο αηδόνι 😉
 
@dimomoris123 καλό θα ήταν να μην ψάχνετε στις χρυσές ευκαιρίες! Θα βρούμε έναν εκτροφέα και θα αποκτήσετε το πουλάκι που θέλετε! Κονουρες έχει ο @μιχαλης91 αν θέλετε στείλτε ένα μήνυμα αν έχει κάποιο διαθέσιμο!
 
εχει και γνωστο απατεωνα φιλοπάπου ?γιατι σκοπευα να παρω απο εκει στην αρχη απο εναν που εχει ανεβασει κατι αγγελιες στην χρυση ευκαιρια με κονουρες , κοκατιλ και μονκ
Mακρια!
 
Τελευταία επεξεργασία:
@dimomoris123 από τα 70 ευρώ καταλαβαίνεις! Όλοι οι απατεώνες στην τιμή χτυπάνε! Εγώ πάντως έγραψα το όνομα του εκτροφέα που θέλετε, από εκεί και πέρα δίκη σας η απόφαση!
 
@dimomoris123 από τα 70 ευρώ καταλαβαίνεις! Όλοι οι απατεώνες στην τιμή χτυπάνε! Εγώ πάντως έγραψα το όνομα του εκτροφέα που θέλετε, από εκεί και πέρα δίκη σας η απόφαση!
μηπως εχετε το τηλεφωνο του γιατι δεν μου απανταει σε μηνυμα
 

Συνημμένα

  • Mixalis Giannena _ Facebook - Mozilla Firefox 14_12_2020 1_16_39 μμ.webp
    Mixalis Giannena _ Facebook - Mozilla Firefox 14_12_2020 1_16_39 μμ.webp
    40,6 KB · Προβολές: 18
  • Mixalis Giannena _ Facebook - Mozilla Firefox 14_12_2020 1_16_52 μμ.webp
    Mixalis Giannena _ Facebook - Mozilla Firefox 14_12_2020 1_16_52 μμ.webp
    48,5 KB · Προβολές: 18
Back
Top