Αγορά Απόκτηση ricknek από εκτροφεία ή και pet shop στη Θεσσαλονίκη

Αν θες αγριο στα quiko εχει πρασινα με 120 και στην ευκαρπια ειδα ενα μπλε και ενα κιτρινο με 150 . Στην Αθηνα βρισκεις και με 50. Αν θες μωρο ταισμενο στο χερι πρεπει να περιμενεις απριλιο 220 με 250 τα πρασινα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jk1980
Αν θες αγριο στα quiko εχει πρασινα με 120 και στην ευκαρπια ειδα ενα μπλε και ενα κιτρινο με 150 . Στην Αθηνα βρισκεις και με 50. Αν θες μωρο ταισμενο στο χερι πρεπει να περιμενεις απριλιο 220 με 250 τα πρασινα.
Εσείς τι μ προτείνεται θα, είναι, εύκολο να το εξημερωσουμε
[automerge]1610609515[/automerge]
Εσείς τι μ προτείνεται θα, είναι, εύκολο να το εξημερωσουμε
Μπορείς να μ δώσεις, ένα link?
 
Αν το θελει για κατοικιδιο hendfeed 50 ημερων. Θες 500 ευρο για το πουλι και εξοπλησμο . Θελει μεγαλο κλουβι παιχνιδια τροφες κρεμα. Ναι γινετε αλλα δυσκολα θελει να ξοδεψεις πολυ χρονο ειναι δυσκολα πουλια αλλα και ημερο να το παρεις αν δεν ασχολησε θα αγριεψει. Προσεχε εχει πολλους απατεωνες , εγω το πρωτο ρινκνεκακι μου το πηρα απο εναν στη καρδιτσα και ο βλακας το ξεπουπουλιασε για να νιομηζω οτι ειναι μωρο .
 
Αν το θελει για κατοικιδιο hendfeed 50 ημερων. Θες 500 ευρο για το πουλι και εξοπλησμο . Θελει μεγαλο κλουβι παιχνιδια τροφες κρεμα. Ναι γινετε αλλα δυσκολα θελει να ξοδεψεις πολυ χρονο ειναι δυσκολα πουλια αλλα και ημερο να το παρεις αν δεν ασχολησε θα αγριεψει. Προσεχε εχει πολλους απατεωνες , εγω το πρωτο ρινκνεκακι μου το πηρα απο εναν στη καρδιτσα και ο βλακας το ξεπουπουλιασε για να νιομηζω οτι ειναι μωρο .
Έχεις κάπου αλλού να μου προτείνεις στο quiko δεν είχαν
 
Ναι Σταυρούπολη και Αριστοτέλους στου ευοσμου δεν πήρα θα να πάρω και, κάπου αλλού που πήρα το κοκατιλ μου και άμα, δεν, έχει θα, πάρω και εύοσμο
 
@Xristina123 εγώ πάντως θα έπαιρνα από εκτροφέα και όχι από πετ σοπ. Όταν με το καλό αποφασίσω να πάρω παρέα στο μικρό μου θα προτιμήσω με κλειστά μάτια έναν εκτροφέα, δεν είναι μόνο το θέμα άγριο/ήμερο, μικρό/μεγάλο (είναι το τελευταίο που απασχολεί εμένα προσωπικά) αλλά περισσότερο το θέμα υγείας (φυσικά μπορεί να υπάρχουν καλά πετ σοπ). Όταν λέω θέμα υγείας δεν εννοώ ότι το πουλάκι θα φαίνεται άρρωστο και ενταξει δεν θα το πάρετε, η κακή διατροφή,κακή ψυχολογία,άσχημη διαβίωση προκαλούν προβλήματα υγείας στο μέλλον, που πέρα από την ψυχολογία (θα στεναχωρεθείς φαντάζομαι που το παπαγαλάκι σου θα είναι άρρωστο) ,χρειάζεται πολλά χρήματα και τρέξιμο. Ακόμα κι αν δεν υπάρχει εκτροφέας στην Θεσσαλονίκη, εγώ θα έκανα υπομονή να βγούμε από το λοκνταουν και έπειτα θα έβρισκα εκτροφέα και θα πήγαινα να δω τα διαθεσιμα πουλάκια, αν δεν είχε θα έκανα πάλι υπομονή. Αυτά φιλικά,καθώς βρίσκομαι σε παρόμοια θέση,και βλέποντας το θέμα σου είπα να πω την γνώμη μου.
 
Back
Top