Αυτό είναι το δικό μου καναρινάδικο

Εγγραφή
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
616
Πόλη
Νέο Ηράκλειο
αυτο ειναι κ το δικο μου καναριναδικο που το εχει φτιαξει ο αντρας μου νομιζω οτι εχει κανει καλλη δουλεια κ θελω την γνωμη σας το μονα που λειπει ειναι οι λαμπες που θελω να παραγγειλω απο τον κυκλο(οι φοτο δεν ειναι πολυ καλες γιατι τις εβγαλα τωρα το απογευμα κ δειχνει σκοτεινο ενω δεν ειναι καθολου) 😉
 

Συνημμένα

  • καναρινια 007.webp
    καναρινια 007.webp
    69,5 KB · Προβολές: 693
  • καναρινια 039.webp
    καναρινια 039.webp
    66,9 KB · Προβολές: 764
  • καναρινια 043.webp
    καναρινια 043.webp
    49,6 KB · Προβολές: 645
  • καναρινια 045.webp
    καναρινια 045.webp
    51,7 KB · Προβολές: 658
Συνχαριτίρια, είναι πολύ ωραίο. Πόσα καναρίνια έχεις; Στην ταράτσα του σπιτιού σου είναι;
 
οχι ειναι στον κηπο εχω 10 καναρινια τωρα, τα εχω ξεκινισει για ζευγαρωμα κ επρεπε να τους φτιαξουμε τον χωρο τους γιατι μεσα στο σπιτι ηταν δυσκολα τα πραγματα, κ οταν τα ειχα στο μπαλκονι ειχα απολειες απο καρακαξες
 
Μπράβο. Καλή δουλειά... Και ο δικος μου χωρος χρειαζεται αλλαγες και σκεφτομαι να σου κλεψω καποιες ιδεες.
 
και εμενα μου αρεσει πολυ! Πολυ καλη δουλεια και ναι ειναι ενα ομορφο καναρινοσπιτο!
Μια παρατηρηση με ολο το σεβασμο...Αν εβαζες τα κλουβια στο τοιχο που ειναι απεναντι απο το παραθυρο,τα πουλια θα ειχαν ολο το φως. Νομιζω τωρα τα κλουβια οπως ειναι στην φωτο τα αριστερα εχουν λιγοτερο φως.

Βεβαια εσυ ξερεις καλυτερα τον χωρο σου.
Παντως ειναι μια πολυ ομορφη δουλεια.
Θα ηθελα να σου στειλω και μια δικια μου φωτο αλλα δεν ξερω πως.. (ειμαι λιγο ασχετος). Εχει πολλα κοινα με τον δικο σου.
 
βασιλική το σπιτάκι από τι είδους ξύλο είναι φτιαγμένο. Αντέχει λες σε βροχές η θα δημιουργηθούν προβλήματα κατά την πάροδο του χρόνου. Θέλω και γω να κάνω γι αυτο ρωτάω. Πάντως πολύ ωραίο
 
Μπραβο Βασιλικη καλη δουλια εκανε ο αντρα σου.Αν τα εχεις στην αυλη να πρωσεξεις τα ποντικια.
 
οι φωτο δεν ειναι καλες τις εβγαλα χτες το απογευμα κ ειχε συννεφια ο χωρος ειναι πολυ φωτεινος κ τα εβαλα σε αυτο τον τοιχο γιατι παιρνει περισσοτερες ζευγαρωστρες. Οσο για το υλικο ειναι osb τησ εταιρειας σελμαν το οποιο ειναι 15μμ και ανθυγρο. Αντεχει σε βροχη και ειναι 3 φορες ποιο φτηνο απο το κοντρα πλακε θαλασσης
 
Back
Top