Φροντίδα Αυτό το κλουβί είναι καλό για ένα parrotlet;

Ειναι πολυ μικρο και νομιζω ειναι για καναρινια. Αρα το θεωρω ακαταλληλο για παπαγαλοκαι ας ειναι μικρος.
Διαβασε σε παρακαλω τα παρακατω αρθρα και ειμαι απολυτα σιγουρη οτι θα διαλεξεις το καταλληλο για το φιλο σου.
τάισμα στο χέρι
https://community.petbirds.gr/threads/Κλουβιά-για-πουλιά.17800/
 
Aρα πρεπει να παρω μεγαλυτερο. Ενταξει
Ριξε μια ματια στα αρθρα που σου παρεθεσα εδω https://community.petbirds.gr/threads/Αυτό-το-κλουβί-είναι-καλό-για-ένα-parrotlet.24073/#post-275209 και θα κατατοπιστεις πληρως. Με μια αναζητηση στο φορουμ βρισκεις πολλα πραγματα που σου λυνουν τις αποριες σου :)
 
Αυτο ειναι τελειο! Για ευτυχη παπαγαλακια! Χιχιχι (ενταξει αυτο ειναι τεραστιο, δεν χρειαζεται να παρεις τετοιο αν δεν θελεις! Απλως το ανεβασα γιατι μου αρεσε πολυ :)
9538
 
😀 θα παω να αγορασω συντομα ειναι δυσκολο για τι την Παρασκευη πηρα αλλο ενα μεγαλο για να βαλω το ζευγαρι budgie μου.

Με τα παιχνιδια παντως δεν εχω προβλημα φτιαχνω πολλα μονη μου 😉
 
😀 θα παω να αγορασω συντομα ειναι δυσκολο για τι την Παρασκευη πηρα αλλο ενα μεγαλο για να βαλω το ζευγαρι budgie μου.

Με τα παιχνιδια παντως δεν εχω προβλημα φτιαχνω πολλα μονη μου 😉
Μπραβο! Εγω παλι δεν μπορω να κανω τιποτα! Δεν ποιανουν καθολου τα χερια μου!
 
Αυτο ειναι καλο
Αυτό θα ήταν ιδανικό αν είχε σχάρα στον πάτο.
Γενικά δες τα θέματα της @Sissy που σου είπα πιο πριν, θα βρεις τι ακριβώς πρέπει να κάνεις, γιατί τα πουλάκια αυτά είναι πολύ δραστήρια και πανέξυπνα, δεν μπορείς να τα έχεις εγκλωβισμένα σε ένα μικρό κλουβί και ακόμα πρέπει να τους προσφέρεις δραστηριότητες τάισμα στο χέρι.
 
δεν μπορείς να τα έχεις εγκλωβισμένα σε ένα μικρό κλουβί και ακόμα πρέπει να τους προσφέρεις δραστηριότητες τάισμα στο χέρι.[/QUOTE]

Το link δεν με βγαζει καπου. Τι δραστηριοτητες;
 
Διαβασε εδω Χαρα τάισμα στο χέρι γενικα για την εκπαιδευση. Γενικα σε καλυπτουν πολλα θεματα που υπαρχουν, εδω ειμαστε μονο για την καταλληλοτητα του κλουβιου. Ψαξε λιγο και θα βρεις χρυσαφι!
 
Το link δεν με βγαζει καπου. Τι δραστηριοτητες;
Σε βγάζει στα θέματα που έχει ανοίξει η Σίσσυ γενικά για να διαλέξεις όσα αφορούν διακόσμηση κλουβιών, παιχνιδότοπους κτλ

Για δες εδώ τάισμα στο χέρι
 
Μηπως ανοιγει αυτο; τάισμα στο χέρι βεβαια ειναι ολα τα θεματα που ανοιξε..
 
Μηπως ανοιγει αυτο; τάισμα στο χέρι βεβαια ειναι ολα τα θεματα που ανοιξε..
Δεν μπορεί να δουλέψει αυτό, η διεύθυνση περιέχει μοναδικό αριθμό αναγνώρισης του χρήστη που χρησιμοποίησε την αναζήτηση.

Μπορείτε να βρείτε εδώ τα Χρησιμοποιήστε την Αναζήτηση του PetBirds.
 
Μαρία, είναι κάπως πολύπλοκο το θέμα. Δηλαδή, αν γίνει αναζήτηση ενός όρου, αυτή ισχύει για όλους. Εάν γίνει ενεργεία αναζήτησης στοιχείων από ένα μέλος προς ένα άλλο μέλος, αυτό ακολουθεί μια σειρά αναζητήσεων τύπου αύξοντα αριθμού. Δεν είναι εύκολο να εξηγήσω ποια πράγματα γίνονται έτσι και ποια γίνονταν αλλιώς, στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως, ο τρόπος είναι με την αντιγραφή του URL που βρίσκεται πίσω από το σύνδεσμο (τα θέματα του χρήστη τάδε) με δεξί κλικ, και όχι με την αντιγραφή του URL από τη γραμμή διευθύνσεων του Browser, γιατί εκεί εμφανίζεται το αποτέλεσμα της προσωπικής μας αναζήτησης μέσω του συνδέσμου που κάναμε κλικ.
 
Back
Top