Διατροφή Αύξηση της πρωτεΐνης στην αυγοτροφή

Αυτό που το βρήκες αγορίνα;
Είναι η πρωτεΐνη που ανέφερα παραπάνω με Link.
https://www.pietersspeciaal.be/Pieters_Speciaal/English.html

Δεν προσεξα το link που εβαλες Δημητρη,το ειδα στην περιγραφη του προιοντος στο παρακατω eshop
To Protein 90 εχει διαφορετικη υφη στο τελικο αποτελεσμα ως προς την κλασσικη αλμπουμινη;
 
Δεν προσεξα το link που εβαλες Δημητρη,το ειδα στην περιγραφη του προιοντος στο παρακατω eshop
To Protein 90 εχει διαφορετικη υφη στο τελικο αποτελεσμα ως προς την κλασσικη αλμπουμινη;
Δεν έχω χρησιμοποιήσει κλασική αλμπουμινη και δεν ξέρω.
Γενικά στο θέμα υφής αυτό που έκανα εγώ, πέρλα/φυτρα/σκουλήκι διαφέρει από το ράσκ/αυγοτροφη/++, οπότε και πάλι δεν ξέρω.
Με ράσκ ή κους κους ίσως να είχε καλύτερη υγρασία σε βάθος χρόνου.
 
Λογικά θα είναι πατενταρισμενο σε ανάλογες ποσότητες (αλμπουμινη-καζεινη) ωστε να μην δημιουργεί πρόβλημα σε υγρες αυγοτροφες.

Την σκέτη αλμπουμινη όταν την δοκιμασα Π.χ σε πατέ αυγοτροφη δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, δεν άλλαζε καμία υφή με το λιπος που έχουν οι πατέ. Μόνο σε μαλακες "σπιτικές" αυγοτροφες τύπου ρασκ-νερό που έχουν υγρασία υπάρχει ένα θέμα, τουλάχιστον αυτό παρατήρησα εγώ προσωπικά.
 
Λογικά θα είναι πατενταρισμενο σε ανάλογες ποσότητες (αλμπουμινη-καζεινη) ωστε να μην δημιουργεί πρόβλημα σε υγρες αυγοτροφες.

Αν εχεις τροπο τσεκαρε το πριν Σακη για να μην σου παει χαμενη, αν και δυσκολα θα βγαλεις ακρη με τον αντιπρόσωπο στην Ελλαδα.
 
Αν εχεις τροπο τσεκαρε το πριν Σακη για να μην σου παει χαμενη, αν και δυσκολα θα βγαλεις ακρη με τον αντιπρόσωπο στην Ελλαδα.
Δεν είναι αυτός που νομίζεις ο αντιπρόσωπος.Αυτο που έστειλες είναι μάλλον το ίδιο προϊόν με διπλή ετικέτα λόγω κάποιας συνεργασίας. Συμβαινει και σε άλλα σκευάσματα αυτό.
 
Back
Top