Γενικά Βιβλία για καναρίνια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mansfak
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mansfak

PB New Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2008
Μηνύματα
17
Πόλη
Αθήνα
Σκέφτομαι να αγοράσω βιβλία σχετικά με καναρίνια και καρδερίνες. Μήπως υπάρχουν κάποια συγκεκριμένα που μπορείτε να μου προτείνετε. Με ενδιαφέρει το περιεχόμενο του βιβλίου να αναφέρεατι σε θέματα διατροφης, προβλημάτων υγείας, αναπαραγωγής, αρρώστιες και οτιδήποτε άλλο είναι χρήσιμο για τη "συμβίωσή" μου με τα καναρίνια και τις καρδερίνες. Μήπως υπάρχει σε κάποιο site σε ηλεκτρονική μορφή για να το κατεβάσω;
Η αφορμή για να αγοράσω ήταν το καναρινάκι που ξαφνικά σταμάτησε το τραγούδι. Τότε βέβαια παρατήρησα ότι είχε και απώλεια πουπούλων. Μπαίνοντας εδώ είδα ότι έχει πτερρόροια. Μέχρι όμως να το διαπιστώσω είχα σκάσει. Τι έχει και τι έχει.Αυτός είναι ο βασικός λόγος που θέλω να αγοράσω βιβλία σχετικά. Να ξέρω τι συμβαίνει με τα πουλια μου.
 
έψαξα στο βιβλιοπωλείο που πάω και αγοράζω βιβλία και έχει τα παρακάτω βιβλία:http://www.protoporia.gr/protoporia/findresults_simple.asp?mscssid=JB9DTBEJWHSW8G1NLP01K8TPGW2XF2CA
παω σήμερα κιόλας να τα δω μήπως και αγοράσω κανένα. Πάντως δε βρήκα κάτι σε ηλεκτρονική μορφή
 
σου το συστήνω είναι πάρα πολύ καλό

Όνομα βιβλίου:Καναρίνια
Εκδοτικός οίκος:Ψύχαλου
Συγγραφέας:Horst Bielfweld
Έτος έκδοσης/εκτύπωσης:1999
Τιμή αγοράς:16,35
Αξιολόγηση κειμένου:Αρκετά καλό 7/10
Φωτογραφία εξώφυλλου (αν είναι δυνατόν):
 
Back
Top