Φροντίδα Βρέθηκα μικρο περιστέρι, χρειάζομαι βοήθεια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης fragos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
βεβαια κθε φορα ποιος ακοθει τη μανα μ γιατι φροντιζω ν κανω αισθητη την παρουσια τουσ...
 
βεβαια κθε φορα ποιος ακοθει τη μανα μ γιατι φροντιζω ν κανω αισθητη την παρουσια τουσ...

t:

Θεμη αν μπορεις μην γραφεις συντομογραφιες για να καταλαβαινουμε τι γραφει ο καθενας.

Κτλβς;:Big Grin:
 
συγνωμη απλα μου εφυγε 1 γραμμα καταλαθος δεν το κανω επιτηδες... ειμαι και δυσλεξικος γι αυτο..
 
Εμενα Θεμη, ο πατερασ μου ειναι αυτοσ που φωναζει, αλλα κατα βαθοσ τα θελει! :D
τις 2 περασμενεσ βδομαδεσ ελευθερωσα 4 που εχω μεγαλωσει απο μικρα. Οταν γυρνανε στο μπαλκονι(γιατι πλεον ειναι το σπιτι τουσ), καμια φορα τα διωχνω για να γινουν ανεξαρτητα, αλλα ο πατερασ μου δε θελει... μου λεει να τα αφησω στο μπαλκονι!(και ειναι αυτοσ που λεει πως δε θελει πουλια!)
 
εμενα παλι ο μπαμπας μου απο πολυ μικρος 8 χρωνων ασχολειτε με τα περιστερια... εχουμε σε 1 χτυμα 100 σιγουρα... και στο μαγαζι που εχει ο μπαμπας μου εχει αλλα 200 περιστερια... Τα φροντιζουν τα 2 μου αδερφια πιο πολυ...



δυστυχως ενα μικρο δεν ειχε αναπτυχθει πολυ 2 εβδομαδες και πεθανε... Αν το επαιρνα σπιτι μου ισως μεγαλωνε... αλλα αυτη τη στιγμη δεν ειχα καθολου χορο... κ
 
Ουαου! Μακαρι να ειχα κι εγω χωρο για να ασχοληθω με πολλα περιστερια... Ανεβασε φωτογραφιες καποια στιγμη:)
 
Back
Top