Γενικά Βρήκα έναν υάκινθο μακάο 500 €

Εγγραφή
21 Ιουν 2019
Μηνύματα
175
Γεια σας. Συγγνώμη που είμαι εκτός θέματος αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι:Βρήκα έναν υάκινθο μακάο 500 Ε στη χρυσή ευκαιρία,έστειλα e mail και περιμένω απάντηση,θα ήθελα τη γνώμη σας.
 
Γεια σας. Συγγνώμη που είμαι εκτός θέματος αλλά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι:Βρήκα έναν υάκινθο μακάο 500 Ε στη χρυσή ευκαιρία,έστειλα e mail και περιμένω απάντηση,θα ήθελα τη γνώμη σας.
ε τι να σου πουμε δλδ? ειναι προφανες οτι ειναι απατη! Ποιος εκτρεφει υακινθους μακαο στην Ελλαδα; κανεις! Κ τα 500 ευρω ειναι ελαχιστα χρηματα για τετοιον παπαγαλο!
 
Ναι καταλαβαίνω. Έχετε δίκιο. Επειδή είμαι λίγο μικρός (10 ετών) και η μαμά μου φωνάζει θα σας γράψω αύριο σχετικά. Έχω διαβάσει τόσα πολλά για αυτούς και ενώ είχα βρει εκτροφείο στην Κρήτη που πουλά τον μπλέ κίτρινο μακάο με 1400 Ε, καταλαβαίνει κανείς ότι μαζί με κλουβί και τα υπόλοιπα είναι πάρα πολλά, ενώ η μαμά μου πέρα από τα λεφτά διαφωνεί και για τη δέσμευση που έχει ένα τέτοιο ζώο. Τώρα πάω για ύπνο και θα δω τις απαντήσεις σας αύριο. Πάντως εγώ θα περιμένω απάντηση από την αγγελία. Γιατί απάτη; Τι να κερδίσει; "Ετσι κι αλλιώς η σελίδα έχει πάνω πάνω λουκετάκι, οπότε δεν είναι ασφαλής; Σας ευχαριστώ πολύ. Καληνύχτα. Τα λέμε αύριο!
 
H μαμα σου εχει δικιο,ισως ειναι καλυτερα να αρχισεις την επαφη σου με τα πτηνα με ενα πιο ευκολο ειδος για αρχη.
Ενα καναρινακι ή ενα μικρο παπαγαλο.

Στην ηλικια που εισαι ομως θα χρειαστεις βοηθεια απο την μαμα σου με οτι πουλακι κι αν επιλεξεις.
Αυτο προυποθετει να εχει κι εκεινη τον χρονο για να σε βοηθα.

Σε οτι αναφορα την αγγελια, ειναι σιγουρα απατη.
 
Μια ερώτηση αν είσαι 10 χρόνων που θα βρεις τόσα λεφτά; Επίσης από πού γράφεις έχεις κιόλας κινητό? Καλύτερα να μιλήσεις με την μαμά σου και αν συμφωνεί μετά να το ψάξει αυτή
 
Επίσης οι πιο πολλοί πουλάνε άρρωστα πουλιά...
Μην κάνετε αυτό το λάθος και τον αγοράστε...
Τζάμπα θα χάσετε τα λεφτά σας...
Άλλα ισχύουν και άλλα γράφουν στις αγγελίες...
Και στο τηλέφωνο το πολύ πολύ να σου ζητήσει παράπανω λεφτά...
 
Μια ερώτηση αν είσαι 10 χρόνων που θα βρεις τόσα λεφτά; Επίσης από πού γράφεις έχεις κιόλας κινητό? Καλύτερα να μιλήσεις με την μαμά σου και αν συμφωνεί μετά να το ψάξει αυτή

Καλημέρα, γράφω από τον υπολογιστή και δίπλα είναι η μαμά μου.
Επίσης τα λεφτά θα μου τα δώσει η μαμά μου αν τελικά την πείσω.
[automerge]1561181428[/automerge]
Μια ερώτηση αν είσαι 10 χρόνων που θα βρεις τόσα λεφτά; Επίσης από πού γράφεις έχεις κιόλας κινητό? Καλύτερα να μιλήσεις με την μαμά σου και αν συμφωνεί μετά να το ψάξει αυτή

Καλημέρα, γράφω από τον υπολογιστή και δίπλα είναι η μαμά μου.
Επίσης τα λεφτά θα μου τα δώσει η μαμά μου αν τελικά την πείσω.
[automerge]1561181545[/automerge]

[automerge]1561182222[/automerge]
H μαμα σου εχει δικιο,ισως ειναι καλυτερα να αρχισεις την επαφη σου με τα πτηνα με ενα πιο ευκολο ειδος για αρχη.
Ενα καναρινακι ή ενα μικρο παπαγαλο.

Μήπως έναν μπλε κίτρινο;
[automerge]1561182875[/automerge]
Τι θα κερδίσει; 500€! :D Θα σου απαντήσει με ελληνικά μέσω μετάφρασης γκουγκλ.







Ο τύπος που θέλει να μου τον πουλήσει λέει ότι μένει Αττική και κάτω κάτω δεν γράφει αγορά, είναι σαν: Πάω τον παίρνω, αν
θέλω και αν είναι αλήθεια, και όλα μια χαρά.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Σχετικά με τον μακάο είχα βρει έναν ιδιώτη που τον χάριζε, έστειλα e mail και μου απάντησε ότι
αν είχα στείλει e mail πιο πριν θα ήταν δικός μου τώρα. Τι παπαγάλο να πάρω κι από που;
 
Σχετικά με τον μακάο είχα βρει έναν ιδιώτη που τον χάριζε, έστειλα e mail και μου απάντησε ότι
αν είχα στείλει e mail πιο πριν θα ήταν δικός μου τώρα. Τι παπαγάλο να πάρω κι από που;
Ξεκινα με το τι ράτσα θες εγώ θα σου πρότεινα ένα Κοκατιλ ή ένα μπατζι
 
Οταν ενα τετοιο πουλι πουλιεται 20.000 στην Βουλγαρια καταλαβαινεις οτι και 5000 να το ειχε θα το πιυλαγε
Σχετικά με τον μακάο είχα βρει έναν ιδιώτη που τον χάριζε, έστειλα e mail και μου απάντησε ότι
αν είχα στείλει e mail πιο πριν θα ήταν δικός μου τώρα. Τι παπαγάλο να πάρω κι από που;
Δεν χαριζονται αυτοι οι παπαγαλοι απο αγγελιες! Και ειδικα σε αγνωστο! Ειναι σαν να χαριζεις το παιδι σου!
 
Γιατί δεν ξεκινάς με κατι πιο μικρό και εύκολο και σιγά σιγά αφού μπεις στο παιχνίδι να προχωρήσεις;
Λέμε τώρα ότι πήρα ένα κοκατίλ, μετά θα πρέπει να πάρω έναν ρικνέκ, μετά ζακό και μετά μακάο. Θα γεμίσω παπαγάλους.
 
΄Εχω διαβάσει για τους μακάο νομίζω πως μπορώ να ανταπεξέλθω στις ανάγκες του πουλιού.
[automerge]1561191966[/automerge]
Και μετά η μαμά μου θα χαρίσει εμένα 😁
 
Τελευταία επεξεργασία:
΄Εχω διαβάσει για τους μακάο νομίζω πως μπορώ να ανταπεξέλθω στις ανάγκες του πουλιού
😂 Ναι είμαι σιγουρη. Η θεωρία από την πράξη απέχουν έτη φωτός. Μακάρι το να διαβάσουμε κάτι να μας έκανε και αυτοματα ειδικούς.
 
Back
Top