Ασθένειες Βρήκα νεκρή μια κανάρα μου, τι μπορεί να συνέβη;

@Elli Καλημέρα, εχω αφιερώσει παρα πολλές ωρες να τα παρατηρώ για να καταλάβω τι έγινε δεν εχω δει επιυετικες συμπεριφορές αλλά πια είμαι πεπεισμένος ότι δεν ήταν ούτε ποντικός ούτε αρπακτικά γιατί θα είχαν επιστρέψει. Σε ευχαριστώ πολύ παντως για τις συμβουλές κ το ενδιαφέρον
 
@Darthsidious Καλη σου μερα! Εγω ειπα οτι μου φαινεται παρα πολυ δυσκολο να ειναι ποντικι(μια σκεψη εκανα) γιατι αμα εμπαινε ποντικι στην κλουβα με οποιονδηποτε τροπο δεν θα εμενε στο ενα καναρινακι! Θα τα ειχε λιανισει ολα το ιδιο βραδυ που μπηκε! Αλλα ο Αγησιλαος ειπε οτι τελικα δεν ειναι ουτε ποντικι ουτε κατι αλλο απο εξωτερικη απειλη!

@Agisilaos Chatzakis Καλη σου μερα! Αφου δεν ειναι εξωτερικη απειλη ουτε εσωτερικη (;) τι μπορει να ειναι;για να μην σε κουραζω ευχομαι να βρεθει η απαντηση στο τι εγινε στην καναρα σου! Στα λεω αυτα γιατι στεναχωριεμαι καθε φορα που ακουω ή βλεπω κατι και νιωθω σαν να ειναι δικο μου καναρινι! Καλη συνεχεια και ευχομαι να βρεθει ή ο υπαιτιος ή οτιδηποτε αλλο το εκανε αυτο στο καναρινακι σου 🙂
 
@Elli το ποντίκι δεν είναι νιφιτσα σε κοτετσι, σήμερα χτυπά, μπορεί να περάσει καιρός για το επόμενο χτιπημα
 
Back
Top