Φροντίδα Βρηκα ενα lovebird, θελω να το κρατησω, αλλα δε ξερω πως να το χειριστω

Κι εγώ αυτό είπα Μαρία! Όμως, αν δεν ξαναμπεί κι ο Κωνσταντίνος στην συζήτηση, πώς θα την συνεχίσουμε; Πρέπει να μπει να μας ρωτήσει κάτι...
 
Δεν απάντησα για σένα συγκεκριμένα Αμβρόσιε αλλά για όλους μας, εξάλλου δεν διαφωνώ μαζί σου. Όταν μπει με την ώρα του ο Κωνσταντίνος, θα συνεχιστεί το θέμα όπως γίνεται με όλα τα θέματα. Ο καθένας μας έχει τους χρόνους του και τις υποχρεώσεις του.
 
Κι εγώ αυτό είπα Μαρία! Όμως, αν δεν ξαναμπεί κι ο Κωνσταντίνος στην συζήτηση, πώς θα την συνεχίσουμε; Πρέπει να μπει να μας ρωτήσει κάτι...
Η Μαρία εννοεί να μη συνεχιστεί η εκτός θέματος συζήτηση σε αυτό το thread. Μπορείτε να ανοίξετε ένα καινούργιο thread εδώ Περιβάλλον, Φύση, Οικολογία και να συζητήσετε όμορφα κι ωραία το θέμα με την παγίδα.
 
Τουλάχιστον χάρηκα που λύθηκε η παρεξήγηση.:) Εγώ, προσωπικά, ήρθα με κάθε καλή διάθεση να συμβουλεύσω τον Κωνσταντίνο για το παπαγαλάκι του και να του λύσω όσο μπορώ τις απορίες του!
 
καταρχας ευχαριστω αυτους π δν με κραζουν... αλικη δν ειναι στρεσαρισμενο και δν εχει καπιο προβλημα μαζι μου και ειναι ιδιετερα κοινονικο... Προς στιγμιν το εχςω σε ενα κουβι μικρο σχετικα για καναρινια και του παριγκιλα ενα μεγαλο 40επι30 καπου εκει θα σας ανεβασω και φοτο συντομα στο νεο κλουβι του!
 
Κωνσταντίνε σχετικά με το love bird είναι όντως πολύ καλοί δραπέτες μιας και η ξαδέρφη μου έχασε ένα πρόσφατα βρίσκοντας την πόρτα ανοιχτή για αυτό ασφάλισε καλά το μέρη από τα οποία μπορεί να φύγει. 😉
 
  • Like
Αντιδράσεις: Marco
Τωρα που ηρεμησαν τα πραγματα πεσ μας βρε Κωσταντινε τι γινετε με το πουλακι σου εμαθες για τη διατρωφη του;
 
δες εδώ petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/ ίσως χρειάζεται να την μικρύνεις
 

Σχετικά θέματα

Back
Top